لغت نامه سئو و بهینه سازی سایت

لغت نامه سئو و بهینه سازی سایت

درود به شما کاربران گرامی , در این مقاله به کلمات و اصطلاحاتی که در بهینه سازی سئو استفاده میشود را لیست کرده ایم و هرکدام را به مختصر توضیح داده ایم. در اخر این فرهنگ واژه را جهت دانلود در اختیار شما قرار میدهیم.

SEO  یعنی چه؟

مخفف  شده : Search Engine Optimization

به معنی بهینه سازی سئو برای موتور های جستجو

کلمه HEO

مخفف شده : Human Experience Optimization

بهینه سازی سایت برای راحتی انسان ها در هنگام تعامل با وبسایت

 

اصطلاح سئو SEM

Search Engine Marketing

بازاریابی از طریق موتورهای جستجو.استفاده از موتورهای جستجو برای کسب بازار و مشتری.SEO  و تبلیغات کلیکی گوگل نمونه ای از انهاست.

 

اصطلاح سئو SMO

Social Media Optimization

بهینه سازی سایت به واسطه رسانه ها و شبکه های اجتماعی

 

واژه : SMM

Social Media Marketing

بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی

 

کلمه : PPC

Pay Per Click – پرداخت به ازای کلیک. نوعی تبلیغات است که به ازای کلیکی که روی تبلیغ می شود، هزینه دریافت می شود.بر خلاف سایر تبلیغاتی که هزینه انها مبتنی بر زمان است.

 

اصطلاح سئو : SERP

Search Engine Result Page

صفحه ای از موتور جستجو که نتایج جستجو شده در آن لیست شده است.

 

اصطلاح سئو : UI

User Interface – به معنای ظاهر و شکل دیداری وب سایت یا Application هست.

 

اصطلاح سئو : UX

User Experience – به معنی راحت سازی و ایجاد رضایت کاربر در کار کردن با سایت با توجه به تجربه کاربر.UX با عکس العمل و رفتار کاربر سر و کار دارد.اما UI صرفا ظاهر وب سایت یا Application هست و عکس العمل و تجربه کاربر در آن دخیل نیست.

 

اصطلاح سئو : Keywordکلمه کلیدی - اصطلاحات سئو

کلمه کلیدی – کلمه کلیدی مد نظر که لزوما یک کلمه نیست.یک عبارت هم معمولات کلمه کلیدی نامیده می شود.برای مثال شخصی قصد دارد با کلمه کلیدی x سایتش به صفحه اول راه پیدا کند.

 

اصطلاح سئو : On Page SEO

بهینه سازی ساختاری و داخلی یک وب سایت برای موتور جستجو . هر کاری برای بهینه سازی موتور جستجو که در داخل سایت انجام می شود.

 

اصطلاح سئو : Off Page SEO

بهینه سازی خارجی و reputation یک وب سایت برای موتور های جستجو.هر کار بهینه سازی که خارج از سایت انجام می شود.مانند شبکه های اجتماعی و link building

 

اصطلاح سئو : Responsive Design

طراحی واکنش گرا – سایتی که طراحی آن به گونه ای است که با کوچک و بزرگ کردن پنجره مرورگر و نمایش در ابعاد و صفحه نمایش های مختلف و دستگاه های مختلف مثل تبلت و موبایل تغییر می کند و از نظر ظاهری یا همه دستگاه ها سازگار است که در این حالت به آن Full Responsive گفته می شود.تعریف واکنش گرا بودن وب سایت، اغلب در میان طراحان UI UX دارای اختلاف نظر های ریز و درشت زیادی است.

امروزه سازگاری وب سایت با مرورگر های موبایل، یکی از فاکتور های سئو در گوگل محسوب می شود.

 

واژه : Backlink

هر لینکی که به ازای هر صفحه مبدا که به وب سایت داده شده است، یک بک لینک محسوب می شود.

 

Reffering Domain

هر لینکی که به ازای هر دامنه به به وب سایت داده شده است یک ref domain  محسوب می شود.

 

OBL

Out Bound Link

تعداد و میزان لینک های خروجی یک صفحه یا یک سایت به دامنه های دیگر.

سرور مجازی

یک ساختمان تجاری را در نظر بگیرید که از چند واحد تشیکل شده است. آیا کسب و کار شما به همه این واحد ها نیاز دارد!؟ طبیعتا خیر. اما به یک واحد چطور؟ سرور اختصاصی یک سیستم کامپیوتری همیشه متصل به اینترنت است که همان ساختمان تجاری است که به واحد ها ( سرور مجازی ) تقسیم شده است.

 

Internal Links

لینک های داخلی یک وب سایت که صفحات دیگر همان سایت داده شده است.

 

کلمه : Outbound Links

لینک خروجی یک صفحه یا یک وب سایت

 

Anchor Text

عنوان هر لینک نامیده می شود.همان کلمه یا عبارت لینک که توسط کاربر قابل مشاهده و کلیک است.

 

Meta Tag

تگ هایی هستند که در صفحات وب سایت قرار می گیرند و توسط کاربر قابل مشاهده نیستند.این تگ ها فقط خاصیت سئو ندارند و کاربردهای گوناگونی دارند.

 

Heading Tag

تگ ها عنوان داخل محتوا . این تگ ها ۶ عدد هستند : h1 , h2 , h3 , h4 , h5 , h6

تگ h1   مهمترین آنهاست و h6 کم اهمیت ترین.با این تگ ها تا حدود کمی در شرایط مختلف، می توان به موتور جستجو فهماند که هر قسمت صفحه چقدر اهمیت دارد.

 

اصطلاح سئو : Link Building

به فرایند لینک سازی گفته می شود که زیر مجموعه ای بهینه سازی خارجی (Off Page SEO) می باشد.

 

Content Marketing

به فرایند بازاریابی از طریق محتوا گفته می شود.فنونی که از طریق محتوا بتوان جلب بازدید و مشتری کرد.

Wiki

سایت های ویکی، سایت های دانشنامه و راهنما هستند که محتوای آنها اغلب توسط کاربران تکمیل می شود.ویکی پدیا اولین سایت (یا جزء اولین های)  سایت های ویکی است.به جز ویکی پدیا سایت های ویکی معتبر زیادی وجود دارد.هر سایتی که ماهیت آموزشی، مرجع و راهنما داشته باشید صرف نظر از اینکه چه کسانی آن را مدیریت می کنند، سایت ویکی نامیده می شود.

Web 2

سایت های وب ۲ سایت هایی هستند که نقش اصلی تولید و مدیریت محتوای آن را کاربران آن بر عهده دارند (نه مدیر یا صاحبان آنها) . برای مثال سایت های ویکی مثل ویکی پدیا، تالار های گفتگو، سایت هایی که در آنها توسط کاربران مقاله ثبت می شود، سیستم های وبلاگ دهی، سایت های نیازمندی ، شبکه های اجتماعی و … همگی سایت های وب ۲ هستند.

HTML

مخفف Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه گذاری ابر متن می باشد.ابر متن همان محتوایی است که به زبان ساده بیشتر از یک متن است!ابر متن همانی است که اکنون در حال مطالعه آن هستید و مرورگرها آنها را به شما نشان می دهند(منو،فیلم،عکس،صدا،متن،فاصله،حاشیه،خط،رنگ و …) .برای اطلاعات بیشتر به آموزش پایه HTML مراجعه نمایید.

HTTP

مخفف Hypertext Transfer Protocol می باشد و به معنی قرارداد انتقال ابر متن (الگوی استاندارد انتقال داده هایی که روی مرورگر ها نمایش داده می شود) می باشد. این قرارداد (Protocol) الگویی استاندارد است برای انتقال داده های HTML .

Visit

بازدید صفحه.صرف نظر از منحصر به فرد بودن بازدید کنندگان؛ هر بازدیدی از صفحات یک visit محسوب می شود.

 

Alexa Rank

رتبه ای است که سایت الکسا به سایت های دنیا به صورت جهانی و کشوری می دهد و هر چه پایین تر باشد نشان پربازدید بودن سایت است.(راه های تقلبی برای کاهش رتبه وجود دارد).

 

اصطلاح سئو : Bounce Rate

میزان تعامل بازدیدکنندگانی که وارد وبسایت میشوند را نشان میدهد. هرچقدر این عدد بیشتر باشد بد تر است. به عنوان مثال اگر عدد 60 باشد یعنی 60 درصد از افرادی که وارد وبسایت شما میشوند بدون تعامل ( کلیک کردن روی دکمه ها , بازدید از صفحات دیگر , پخش رسانه و … ) از صفحه خارج میشود.

 

Google Page Rank

یک عدد از صفر تا ده است که گوگل با ان وبسایت هارا رتبه بندی میکند که قبل ها این رنک قابل مشاهده بود اما به دلایلی دیگر این رتبه قابل مشاهده نیست اما هنوز کار میکند.

اصطلاحات سئو

Google Trend

ابزاری است که میزان محبوبیت یک عبارت را با یک عبارت دیگر مقایسه میکند.

 

Google Keyword Planner

ابزاری است که توسط گوگل ارائه میشود و میزان بازدید کلمه کلیدی را در گوگل به صورت تقریبا دقیق نشان میدهد.

 

Cache

cashe کردن مستقیما روی سئو تاثیر نمیگزارد اما با افزایش سرعت باعث بهینه سازی سئو میشود.کش اطلاعات تکراری مانند ” لوگو ” یک وبسایت را در مرورگر کاربر ذخیره میکند و در دفعه بعدی از مروگر کاربر فایل فراخوانی میشود.. و باعث بهینه سازی سرعت میشود.

کش کردن در افزایش سرعت وبسایت موثر است.

HTTPS

مخفف HTTP Secure می باشد.همان HTTP است اما به صورت رمز شده و ایمن شده.HTTPS یک قرارداد ارتباطی و انتقال داده می باشد و دارای استاندارد امنیتی SSL هستند.محتوایی که در بستر این قرارداد منتقل می شود، قابل شناسایی و هک نیست.زیرا اطلاعات به صورت رمز شده منتقل می شوند.فراموش نکنید صرفا به خاطر SSL ، یک وب سایت، کاملا امن و قوی در برابر Hack شدن نمی شود.امروزه دارا بودن گواهی SSL ، یکی از فاکتور های سئو محسوب می شود.

FTP

مخفف File Transfer Protocol است و به معنی قرارداد انتقال فایل می باشد.انتقال فایل با FTP که توسط نرم افزار های مختلفی مثل Cute FTP یا FileZila امکان پذیر است، موجب تسهیل و افزایش سرعت کار با فایل های موجود روی سرور وب سایت شما می شود.

کلمه : Server Side

سمت سرور عبارتی است که در میان برنامه نویسان و طراحان سایت به شدت مورد استفاده قرار می گیرد.کلیه اطلاعاتی که در ارتباط با سرور رد و بدل می شود، فرایند های سمت سرور تلقی می گردد.برای مثال، برای دستیابی به محتوای سایت شما، یک درخواست به بانک اطلاعات سرور داده می شود، و اطلاعات از سمت سرور روی مرورگر شما منتقل می شود.این عمل ، یک عمل سمت سرور است.

واژه : Client Side

سمت مشتری، نیز به شدت مورد استفاده قرار می گیرد.درخواست هایی روی سیستم کاربر(مشتری یا client) انجام می شوند، عملیات سمت مشتری نامیده می شوند.برای مثال، تغییر نشانگر موس کاربر، روی مرورگر انجام می شود و ارتباطی به سرور ندارد.تغییر عکس های اسلایدر تصاویر که روی صفحه نخست بسیاری از سایت هاست، یک عمل سمت مشتری است.زیرا عکس ها روی سیستم و مرورگر شما نشسته اند و حالا با کلیک شما یا به صورت خودکار جابجا می شوند.لذا یک عملیات سمت مشتری در حال انجام است.از آنجا که عملیات های سمت مشتری در حال انجام هستند و اطلاعات قبلا بارگذاری شده است، کارها خیلی سریع و بدون تاخیر و بدون هیچ درخواستی سمت سرور(رفت و برگشت یا postback) انجام می شود.کارهای مبتنی بر سئو نیز، نباید از سمت مشتری انجام شود.

Javascriptاصطلاحات سئو

جاوا اسکریپت یک زبان سمت مشتری (client side) می باشد و دارای خاصیت های خیلی مفیدی برای در سطح وب می باشد.بهترین و محبوب ترین و سازگار ترین و امن ترین زبان اسکریپت سمت مشتری جاوااسکریپت می باشد.شما به کمک جاوااسکریپت می توانید، وب سایت خود را واکنش گرا و سازگار با تبلت ها و موبایل ها به نمایش بگذارید.جاوااسکیپت هیچ ربطی به Java ندارد.جاوا زبان برنامه نویسی سمت سرور است که به دلایلی بیشتر روی سایت هایی که نیاز به امنیت بالا دارند(مثل بانک ها یا مراکز نظامی) استفاده می شود. یکی کردن java و javascript اشتباه رایجی است که اغلب افرادی که آشنایی با زبان های برنامه نویسی ندارند به آن مرتکب می شوند.

 

AJAX

مخفف asynchronous JavaScript and XML می باشد.توسط این فناوری ، به کمک جاوااسکریپت و xml ، صفحات بدون post back کامل (بدون رفت و برگشت صفحه) بازگذاری می شوند.برای مثال، وقتی روی کلید ثبت نظر کلیک می کنید، یک علامت چرخان (loaading) نمایش داده می شود، و بدون اینکه صفحه تغییر کند و کوچکترین تکانی بخورد، تنها یک کادر ظاهر می شود و پیام “نظر شما ثبت شد” نمایش داده می شود.در حالت عادی، هر گونه ارسالی سمت سرور(request) منجر به postback کامل (رفت و برگشت و سفید شدن صفحه و بازگشت صفحه) می شود که با استفاده از Ajax ، فقط قسمتی که مورد نیاز است، در صفحه تغییر می کند و کل صفحه، تغییر نمی کند.

 

CSS

مخفف cascade style sheet به معنی برگه های تغییر ظاهری آبشاری می باشد.CSSبه زبان ساده همان مشخصات و دستور هایی در کدهاست، که بتوانید رنگ و اندازه و ابعاد و حالت نمایش اجزا صفحات وب خود را تغییر دهید.

Title

عنوان هر صفحه از سایت که برای موتور جستجو قابل خواندن است و برای کاربر فقط در تب یا عنوان پنجره مرورگر نمایان می شود.مهمترین بخش مربوط به On Page SEO

اصطلاح سئو : Over Optimization

بهینه سازی بیش از حد یک سایت.هر گونه کاری که منجر به مصنوعی شدن سئو و بهینه سازی و دستکاری زیاد شود.

 

Creawler – Spider

خزنده ها و ربات ها.در دنیای وب خزنده و ربات کاربردهای مختلفی دارند.در سئو، کار انها خزیدن در صفحات وب سایت هاست تا اطلاعات جمع اوری کنند و به موتور جستجو تحویل دهند.

 

Follow Links

لینک های معمولی هستند.این لینک ها اعتبار را منتقل می کنند.اگر سایت الف به سایت ب لینک دهد اعتبار سایت الف به سایت ب منتقل می شود.انتقال اعتبار به این سادگی ها هم نیست که در مباحث پیشرفته مفصل به آن پرداخت شده است.

 

NoFollow links

لینک هایی هستند که داخل آنها با rel=”nofollow” نشانه گذاری شده است.به معنی این است که سایت یا صفه مقصد، مورد تایید کامل نیست (این معنی عدم تایید و امتیاز منفی نمی باشد).

Sitemap

اصطلاح سئو  sitemap  به معنی نقشه سایت است که حاوی لینک های داخلی (آدرس صفحات) یک وب سایت است که به موتور جستجوی گوگل و بینگ داده می شود تا گوگل صفحات سایت را زودتر ایندکس کند.

 

Google Search Console

گوگل وبمستر تولز که جدیدا نام ام به گوگل سرچ کنسول تغییر داده شده است ابزاری است برای ارتباط با گوگل. در ان گوگل از ارور ها , مشکلات , وضعیت سئو بودن , با یکسری امار ارائه میدهد.

 

Google Analytics

ابزاری است  برای انالیز کاربران و بازدیدکنندگان وبسایت که گوگل  انالیتیکس امار بسیار دقیقی از انها ارائه میدهد .اصطلاحات سئو

Impression

 در وبمستر تولز اماری ارائه میدهید که به معنی دیده شدن در نتایج گوگل است. دقت کنید دیده شدن نه صرفا کلیک کردن روی لینک وبسایت شما!

CTR

مخفف شده : Click Throw Rate

نسبت کلیک به مشاهده و رتبه است.برای مثال اگر سایتی با کلمه کلیدی x در رتبه ۳ باشد و روزانه آن کلمه کلیدی ۱۰ بار جستجو شود، و روی آن سایت، ۴ بار کلیک شود، میزان CTR  برابر با ۴۰ درصد می باشد.

Hit

وقتی یک خزنده وارد صفحه می شود به ازای هر لینک و تصویری که مرجع آنها آدرس دیگری است، یک hit تلقی می شود.صفحه ای که دو عکس دارد و ۳ لینک، ۲ hit آن مربوط به آن دو عکس است(زیرا خزنده وارد صفحه دیگری می شود که فقط عکس است) و ۳ hit برای لینک های مقصد است که آدرس متفاوتی دارند و یک hit هم به دلیل ورود خزنده به صفحه محسوب می شود.

Visitor

بازدید کننده منحصر به فرد یک سایت.اگر یک نفر با یک IP 20 بار از سایتی بازدید کند ، او تنها یک بازدید کننده محسوب می شود.

Personalized SERP

موتور های جستجو نتایج را سفارشی سازی میکنند. ای پی , جستجو های قبلی , منطقه شما , ip , علاقه های شما در سفارشی سازی نتایج توسط گوگل تاثیر دارند. به عنوان مثال وقتی شما جستجو میکنید ” دندان پزشکی” نزدیک ترین دندانپزشکی به شما پیشنهاد میشود و صد البته این ریزالت ها در مناطق مختلف هم تغییر میکند. 

 

 White Hat

به معنی کلاه سفید :به تمام روش هایی  که گوگل برای بهینه سازی توصیه کرده است میگویند.

در این روش به تمام قوانین موتور های جستجو (گوگل) عمل میشود و سعی در دور زدن ان نمیشود. بیشتر در این روش با تولید محتوای که  مورد نیاز کاربر است اقدام به سئو میکنند.

 Black Hat

به معنی کلاه سیاه است . در سئو به تمام روش های  غیر اخلاقی ( روش هایی که گوگل را دور میزند ) باعث بهینه سازی شود کلاه سیاه میگویند که اغلب باعث نابودی سئوی وبسایت ( پنالتی ) میشود. و ماندگار نیستند.

اصطلاح : Spam

به معنی ایجاد مزاحمت برای کاربران است.  به عنوان مثال مقاله نا مرتبط , مقاله کپی , لینک های بی اعتبار , تکرار کلمات بی معنی و… همگی به نوعی ایجاد مزاحمت و اسپم برای کاربر است. پاپ اپ ها , صفحاتی که بدون اختیار کاربر باز میشوند همگی اسپم هستند که باعث افت شدید سئو میشوند.

 

الگوریتم

گوگل یکسری فاکتور ها و الگوریتم هایی را برای رتبه بندی وبسایت ها ایجاد کرده است که بسیار پرقدرت در جلوگیری از وبسایت های اسپم هست.

Query

به معنی جستجو میباشد . (جستجوی کاربر در موتور های جستجو )

Traffic

میزان بازدید را ترافیک میگویند. به اصطلاح به وبسایت هایی که بازدید بیشتری دارند وبسایت پر ترافیک گفته میشود.

 

Alt Image

جایگزین متن عکس که اگر به هر دلیلی ( سرعت پایین اینترنت , پاک شدن عکس  و ,,, ) عکس نمایش داده نشود متن جایگزین به نمایش در می اید.

 

Authority

به معنی اعتبار صفحه است که فاکتور های مختلفی در ان دخیل هستند. اگر یک وبسایت اعتبار بیشتری داشته باشد سئوی بهتری هم دارد. اعتبار به سرعت ایجاد نمیشود و باید گوگل به وبسایت اعتماد باید کنند.

 

Blog comment backlinkبک لینک - اصطلاحات سئو

بک لینک هایی که در کامنت های .وبلاگ ها ایجاد میشوند که در حال حاضر تاثیرات زیادی دارند.

Directory Website

به سایت های که عناوین را فهرست میکنند میگویند.

Redirect

به معنی انتقال دوباره از بخشی به بخش دیگر است.

واژه : Redirect Link

لینک هایی هستند که وقتی روی ان ها کلیک میکنید به ادرس دیگری ارجاع میشوند. مانند دایورت کردن شماره تلفن! ریدایرکت کردن انواع دارد که در ادامه در مقاله ای جدا به ان به طور کامل میپردازیم.

Robot.txt

یک فایل متنی است که وبمستر سایت در ان نکاتی را به ربات های موتور های جستجو گوشزد میکنند. مانند اینکه چه صفحاتی را باید بررسی کنند یا چه صفحاتی را ایندکس نکنند.

۴۰۴ Page

وقتی ادرسی را وارد میکنید اگر اشتباه باشد یا ان صفحه پاک شده باشد یا به طور کلی ان صفحه دیگر وجود نداشته باشد به صورت اتوماتیک وارد صفحه 404 میشوید.

Crawl error

وقتی ربات های گوگل به وبسایتی سر میزنند و نتوانند ان را بخوانند و به مشکل بربخورند در وبمستر تولز گوگل این ارور ها با اسم crawl error ذخیره میشوند

Ranking

به معنی رتبه بندی هست. گوگل با فاکتور هایی که خود ابداع کرده است به رتبه بندی وبسایت ها میپردازد.

اصطلاح سئو : Reputation and Popularity

میزان چرخش و محبوبیت یک سایت.هر چقدر یک سایت در سطح اینترنت بیشتر (و البته از سایت های با کیفیت و عناوین مناسب) به صورت طبیعی لینک داشته باشد و نام آن در شبکه های اجتماعی و حتی اذهان عمومی و به صورت دهان به دهان، بیشتر باشد، می توان گفت که آن سایت دارای قدرت، محبوبیت، شهرت و چرخش بیشتری است.

 

Social Signal

نشانه های شبکه های اجتماعی همان لایک و اشتراک و کامنت فیس بوک و توییت توییتر و پلاس گوگل پلاس و پین سایت پینترست و سایر شبکه های اجتماعی است.

 

Social Network

شبکه های اجتماعی. شبکه های اجتماعی زیادی هستند که در سئو تاثیر دارند. مانند سایت فیسبوک , لینک دین , اینستاگرام و…

Acticle Submission

به معنی ثبت مقاله در سایت های دیگر است. مانند ریپورتاژ اگهی.

Guest Post

به معنی پست میهمان است. یعنی بدون نیاز به ثبت نام میتوانید پست مهمان ارسال کنید مانند سایت ویکی پدیا

Paid Link

لینک هایی که برای دریافت انها باید هزینه پرداخت کنید.

Forum Link

لینک های که در انجمن ها وجود دارند

Image Link

لینک های که متنی نیستند مانند بنر های تبلیغاتی

SandBox

گوگل به سایت های تازه تاسیس اعتماد زیادی ندارد بنابراین وقتی گوگل اولین بار با سایتی روبرو میشود ان را  مدتی در سندباکس نگه میدارد تا گوگل مطمئن شود که اسپم نیست.

Hidden Text

متن های مخفی در صفحه را میگویند که بیشتر در روش کلاه سیاه کاربرد دارد .

واژه : Hidden link

به معنی لینک های مخفی هست .

اصطلاح سئو : Domain name

به معنی :نام دامنه bashgahwp.com نام دامنه آن bashgahwp است و پس وند آن .com

اصطلاح سئو : URL

مخفف شده : uniform resource location
به معنی نشانی ایترنتی است که ساختار یک ادرس را به نمایش در می اورد. مانند www.example.com/wordpress

Stop Word

به کلماتی مانند “در , با,  اینجا , و… میگویند.

Meta Description

این متاتگ یکی از مهمترین متا تگ هاست.متنی کوتاه که در نتایج جستجو نشان داده می شود که امروزه از اهمیت آن به شدت کاسته شده است و لزوما متنی نیست که در نتایج جستجو نشان داده شود.

 

Meta keyword

این متاتگ مدتهاست بسیار بی اهمیت است که در آن کلمات کلیدی که با کاما جدا شده اند درج می شود.

 

نسبت کد به متن

نسبت کد html  یک صفحه به متن و محتوا.برای مثال صفحه ای که ۱۰۰ کاراکتر کد html  دارد و ۳۰۰ کاراکتر متن و محتوا دارد، نسبت کد به متن آن یک به سه است.

 

Keyword Density

چگالی کلمه کلیدی در یک متن که نسبت ان به کل متن است .

Keyword Stuffing

تکرار کلمات کلیدی در یک متن به شکلی مصنوعی نامیده می شود.

Sample plugin to test LicenseBox is active, Thank you for purchasing.

توصیه میکنیم این مطالب را هم حتما بخوانیدتا کنون دیدگاهی ارسال نشده است،

1 دقیقه وقت دارید؟

با باشگاه وردپرس آشنا شوید
دیدن این ویدئو فقط یک دقیقه زمان شما را می گیرد

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

برای دانلود ماهنامه لطفا فرم زیر را تکمیل کنید
 
دانلود ماهنامه باشگاه وردپرس
close-link