48 قالب برتر ووکامرس | بخش سوم

48 قالب برتر ووکامرس

قالب ووکامرس Pepper+

فلفل +

Pepper+ یک تم وردپرس چند منظوره زیبا طراحی شده برای فروشگاه ساز WooCommerce و فروشگاه های آنلاین است. با چندین طرح آماده برای استفاده از وب سایت هایی که می توانید با یک کلیک نصب کنید، می آید. تمام این طرح ها با ابزار ساده و دقیق قابل ویرایش می باشند.

شما میتوانید تمام ویژگی های قالب را با کشیدن و رها کردن به سایت و فروشگاهتان اضافه کنید.

قالب ووکامرس , وردپرس Astra

آسترا

Astra تم تمیز و رایگان   با پشتیبانی از WooCommerce  و  انعطاف پذیر است. این شامل طرح صفحه اصلی مدرن با محدوده های  مختلف ویجت است که برای صرفه جویی در زمان میتوانید با کشیدن و رها کردن اضافه کنید.

این  قالب از تمام پلاگین سازنده صفحه محبوب برای ایجاد سفارشی پوسته صفحه وردپرس پشتیبانی میکند . تنظیم تم بسیار ساده واسان است.

قالب ووکامرسThe Styler

 

استایلر

Styler تم شیک WooCommerce وردپرس برای سالن های زیبایی، مد و فروشگاه لوازم جانبی است. این طرح منحصر به فرد صفحه اصلی مدرن است که به طور کامل ویجت می شود و می تواند با کشیدن و رها کردن ساده راه اندازی شود.

این همچنین شامل انواع پست سفارشی به راحتی شامل خدمات، گالری ها، توصیفات ، لیست قیمت ها، و مشخصات کارکنان خود را.این مبتدی دوستانه و شامل صفحه تنظیمات تم برای تنظیم آسان تر است.

قالب وردپرس , ووکامرسMaxStore

 

MaxStore

MaxStore یکی دیگر از تم WooCommerce رایگان وردپرس است.صفحه اصلی آن دارای یک طرح بسیار جذاب است که محصولات خود را در جلو و مرکز قرار می دهد.

این شامل پشتیبانی از لیست علاقه مندی ها، نوار کناری چپ / راست ، ویجت پاورقی، زمینه های سفارشی، آرم سفارشی، نوار اطلاعات بالا، نوار جستجو، آیکون های اجتماعی و غیره است.

قالب ووکامرسModules

 

فروشگاه ماژول

ماژول تم زیبا وردپرس با پشتیبانی از WooCommerce کامل است.طراحی شده با یک رویکرد مدولار برای طراحی، شامل ماژول هایی برای اجزای ساخت وب سایت مشترک است که شما به آسانی می توانید در هر جای وب سایت خود اضافه کنید.

این با چند طرح کلید در دست است که شما می توانید با یک کلیک را نصب کنید. همچنین شامل نمونه کارها، پس زمینه ویدئو، فونت گوگل، فونت آیکون، و بیشتر. این فوق العاده آسان برای استفاده است و می تواند به راحتی با استفاده از صفحه تنظیمات تم راه اندازی.

قالب ووکامرس Seneca

Seneca

اگر شما به دنبال یک تم ساده ساده WooCommerce هستید، پس باید Seneca را چک کنید. این طراحی یک طراحی ساده و با حجم زیادی از فضای سفید را دارد که محصولات شما را به تمرکز تبدیل می کند.

این شامل یک قالب فروشگاه، صفحه وبلاگ جداگانه، ویجت دسته بندی محصولات و موارد دیگر است. همه گزینه های تم در صفحه تنظیمات تم در دسترس هستند و نیاز به حداقل تلاش برای راه اندازی.

قالب وردپرس The Stylist

سبک

قالب ووکامرس ,  وردپرس به زیبایی طراحی شده است برای فروشگاه WooCommerce و فروشگاه های آنلاین. صفحه اصلی آن دارای طرح جعبه ای با نوار لغزنده بزرگ در بالای صفحه است که به دنبال محصولات و بخش های محتوا می باشد.

این شامل آسان مدیریت بخش برای اضافه کردن خدمات، اعضای تیم ، توصیفات، آیکون های رسانه های اجتماعی، بخش وبلاگ، و بیشتر. این ارائه می دهد تن از گزینه های سفارشی سازی در customizer زنده و شما اجازه می دهد برای ترکیب و مطابقت سبک های مختلف و رنگ.

قالب فروشگاهی Outlaw

 

ممنوعیت

Outlaw خلاق وردپرس WooCommerce تم مناسب برای انواع مغازه ها و فروشگاه های آنلاین است. این طرح طرح تمیز و نرم با فضای بسیار متنوع و تایپوگرافی زرق و برق دار دارد.

این قالب ووکامرس شامل انیمیشن زیبا CSS ، فیلتر محصول پیشرفته، چند سبک و طرح بندی، آماده ترجمه و غیره است. این برنامه با یک کلیک نصب، کشویی حق بیمه و پلاگین سازنده صفحه حمل می شود.

قالب  ووکامرس Shop Isle

فروشگاه جزیره

Shop Isle تم عالی وردپرس رایگان برای فروشگاه WooCommerce است. این محصول دارای تصاویر محصول بزرگ در صفحه اصلی است که به شما امکان می دهد تا توجه مشتری را پس از ورود جذب کنید.

دیگر ویژگی های قابل توجه شامل تصویر تمام صفحه، اثرات اختلاف منظر ، پشتیبانی سفارشی سازی زنده، بخش وبلاگ و غیره است. آن را از جعبه کار می کند و تمام گزینه های تم کاملا ساده و ساده است.

قالب ووکامرس Flevr

Flevr

Flevr تم و مد WooCommerce مدرن و مدرن برای فروشگاه های آنلاین است. این ویژگی یک صفحه اصلی به طور کامل ویجت زده شده با یک نوار لغزنده تمام صفحه در بالا و به دنبال محصولات برجسته شما است.

با بخش های داخلی ساخته شده است تا توصیفات، خدمات، گالری ها، نمونه کارها و موارد دیگر را اضافه کنید. این شامل ویدجت سفارشی برای رسانه های اجتماعی و کشف محتوا است. این بسیار آسان است و شما همچنین می توانید از افزونه صفحه ساز مورد علاقه خود را با آن استفاده کنید.

قالبFlora

 

فلورا

Flora یک تم وردپرس WooCommerce طراحی شده به خصوص با فروشگاه گل در ذهن است. طراحی زیبا و طرح رنگ آن الهام بخشیدن به گلهاست و از ترکیب رنگهای ظریف و نرم در سراسر آن استفاده می کند.

این شامل سبد خرید هوشمند، مگا منو، ناوبری هوشمند، سبک هدر چندگانه، هدر های چسبنده و غیره است. ترجمه آماده و سازگار با پلاگین های چند زبانه است.

قالب وردپرس Flash

 

Flash

نیاز به یک موضوع حرفه ای به دنبال اما رایگان تم وردپرس برای فروشگاه WooCommerce شما؟ چک کردن فلش این تم زیبا WordPress چند منظوره WooCommerce آماده است و با طراحی زیبا می آید.

این پلاگین همراه است که به شما اجازه می دهد تا به راحتی محتوای نسخه ی نمایشی را به وب سایت خود وارد کنید. این همچنین شامل طرح بندی وبلاگ های متعدد، الگو سازنده صفحه، سبک های هدر چند، گزینه های مختلف رنگ و غیره است.

 قالب Loft

loft

Loft یک تم تمیز و ساده WooCommerce تم برای وردپرس با مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند و گزینه های سفارشی سازی گسترده است.صفحه اصلی آن دارای یک لغزنده اختیاری در بالای صفحه است که به دنبال محصولات یا محتوای شما می باشد.

این شامل دو منوی ناوبری و یک منوی ناوبری شناور چسبان در بالا است. این فوق العاده آسان برای استفاده و شامل یک صفحه تنظیمات تم سفارشی و همچنین پشتیبانی از تم های سفارشی زندگی می کنند.

قالب وردپرس Bento

 

بنتو

Bento یکی دیگر از تم وردپرس WooCommerce عالی و رایگان است که قابلیت و ویژگی های رقابتی تم های حقوقی را ارائه می دهد. این تم وردپرس فوق العاده انعطاف پذیر دارای صفحه اصلی مدرن است که به طور کامل قابل تنظیم با استفاده از هر پلاگین سازنده صفحه.

این شامل طرح بندی های متعدد، رنگ های نامحدود، پوسته ها برای پست های منحصر به فرد و صفحات، هدر های سفارشی، ظاهر سرصفحه پیشرفته برای پست ها و صفحات، و بیشتر. این آسان برای استفاده است و تمام گزینه های تم تحت customizer با پیش نمایش زنده مدیریت می شود.

 قالب فروشگاهی Corner

Corner

گوشه یک تم وردپرس منحصر به فرد و شیک با پشتیبانی کامل WooCommerce است. این ویژگی یک نوار کناری باریک سمت چپ و محدوده وسیع محتوا را با رویکرد مینیمالیستی برای طراحی دارد.

این کنترل کامل رنگ، ویدجت های سفارشی برای توییتر، فلیکر و ویدجت  های مختلفی ارائه می دهد. آن را از جعبه کار می کند و شما پیدا کردن آن بسیار آسان است با کمی تلاش تنظیم کنید.

قالب فروشگاهی Peak

اوج

Peak یک قالب  مدرن وردپرس WooCommerce است که دارای تصاویر زیبا  در بالای صفحه است.  نمایه ها به صورت خودکار با موضوع ایجاد می شود، شما همچنین می توانید نمایه را سفارشی کنیدو در زیر آن نمایش محصولات خود را به صورت برجسته نمایش دهید

این شامل نوع پست نمونه کارها، طرح بندی سفارشی، مگا منو، ویدجت اسلاید در و غیره. برای تنظیم ساده تر آن  میتوانید تنظیمات را ایمپورت کنید، همچنین این قالب دارای یک پنل تنظیمات است که با کشیدن و رها کردن المان هارا میتوانید سفارشی سازی کنید.

قالب فروشگاهی  Shopstar

Shopstar

Shopstar تم زیبا و رایگان WooCommerce مناسب برای شیوه زندگی، پوشاک و فروشگاه های مد و زیبایی است. این  قالب یک طرح با طراحی مینیمالیستی را ارائه می دهد که محصولات شما را پاپ آپ و تصاویر شما را موثرتر می کند.

 این قالب همراه است با  دو منوی  کشویی ، صفحات محصول زیبا، صفحه وبلاگ جداگانه، نوار کناری سمت راست در پست های وبلاگ و موارد دیگر.این با تمام صفحه سازنده محبوب و پلاگین فرم تماس کار می کند.همه گزینه های تم به راحتی در دسترس از طریق customizer تم زنده است.

Sample plugin to test LicenseBox is active, Thank you for purchasing.

توصیه میکنیم این مطالب را هم حتما بخوانیدتا کنون دیدگاهی ارسال نشده است،

1 دقیقه وقت دارید؟

با باشگاه وردپرس آشنا شوید
دیدن این ویدئو فقط یک دقیقه زمان شما را می گیرد

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

برای دانلود ماهنامه لطفا فرم زیر را تکمیل کنید
 
دانلود ماهنامه باشگاه وردپرس
close-link