11 منبع آنلاین برای یادگیری وردپرس

منابع آنلاین برای یادگیری وردپرس

امروزه وردپرس در بیش از 17٪  سایت های اینترنت در حال اجرا است (و این تعداد در حال رشد است ). کسب دانش و یادگیری وردپرس به عنوان یک مهارت شغلی لازم ذکر شده است و پلتفرمی است که افراد فنی و غیر فنی به طور یکسان از آن برای ساخت وب سایت استفاده می کنند.از وبلاگ های مبتنی بر تاریخ ساده  گرفته تا راه حل های تجارت الکترونیک کامل و سایت های آژانس خبری با این قابلیت های هسته ای مشابه ساخته می شوند.

پس زمان آن است که ما در مورد این نرم افزار منبع باز یاد بگیریم، و بدانیم که در کجا می توانیم به یادگیری وردپرس بپردازیم!

نکته مهم این است که برخی از منابع برای یادگیری وردپرس رایگان هستند! کیفیت بهتر وآموزش ساخت یافته تر ممکن است کمی هزینه همراه باشد ، اما اگر بدانید که با یادگیری وردپرس چقدر میتوانید به فروش محصولات، ایده، کارها و یا حتی آموزش خودتان در بازار کار کمک کنید ، متوجه می شوید که کاملا ارزش خرج کردن را دارد.

نکته بزرگ دیگر این است که منابع مختلف می توانند به سطوح یادگیری مختلف اعمال شوند. چه شما  بخواهید وردپرس را از ابتدا یاد بگیرید، و یا آخرین تکنیک ها را برای رشد مهارت های توسعه خود با وردپرس یاد بگیرید ، اینترنت یک محل عالی برای انجام این کار است.

در اینجا لیست ما 11 مکان آنلاین برای یادگیری وردپرس را ارائه می دهد!

1) Lynda.com with Morten Rand-Hendriksen (درون پرداختی)

یادگیری وردپرس

 

این یک راه فوق العاده حرفه ای برای یادگیری وردپرس است و سرشار از ویژگی ها ست. نه تنها فیلم های آموزشی ای وجود دارند که با کیفیت ساخته شده اند، بلکه فایل های دوره ، توانایی های پرسش و پاسخ و رونوشت ها نیز آمده اند، تا اجازه ی سبک های مختلف یادگیری را بدهند (در مواردی که شما خواندن را بهتر از تماشای یک ویدئو می دانید).

برخی از فیلم ها دارای ویژگی صحبت کردن بسیار سریع هستند، که دنبال کردن آنها سخت تر است ، اما آنهایی که بیشتر توسط مورتن رند هندریکسن نوشته شده دارای یک رویکرد بسیار گام به گام با درک آسان  برای آموزش وردپرس می باشد. او حتی از لگوی خود استفاده می کند تا به شما کمک کند مفهوم تم های فرزند را درک کنید.

اما  Lynda فقط برای یادگیری وردپرس نیست، و این یک نکته بسیار مهم است. اگر می خواهید واقعا در وردپرس خوب باشید ، باید در مورد سایر اصول برنامه نویسی بدانید. شما حتی باید بدانید که چگونه یک نویسنده و یا صاحب کسب و کار خوب باشید تا از طریق وردپرس زندگی خود را بگردانید. Lynda در مورد تمام این ها آموزش می دهد. در اینجا مورتن آن را توصیف می کند:

Lynda.com یک کتابخانه آموزش کاملا وسیع و منبعی برای طراحی وب سایت، توسعه، طراحی گرافیک، مهارت های حرفه ای، مدیریت، و فراتر از آن است. وردپرس یکی از تعداد زیر بخش هایی است که در کتابخانه پوشش داده شده است و تمام بخش های مختلف در کتابخانه به سختی بهم گره  خورده اند. برای درک کامل و استادانه وردپرس شما نیاز به مهارت در همه چیز دارید از زبان های هسته گرفته (HTML، CSS، جاوا اسکریپت، پی اچ پی) تا طراحی UX، مدیریت محتوا، مدیریت پروژه، زیرساخت های سرور، و فراتر از آن. کتابخانه lynda.com تمام این ها و حتی بیشتر از این ها را پوشش می دهد، که همگی توسط صنعت حرفه ای پیشرو ارائه شده اند. ما به سوی یک گروه خاص جهت گیری نداریم بلکه گزینه هایی برای هر فردی آماده کرده ایم حتی کسانی که از صفر شروع کرده اند، که شامل موضوعات چشم انداز طراحی و یا توسعه برای حل یک مشکل خاص می شود، و یا برای کسانی که می خواهند به یک طراح حرفه ای، توسعه دهنده، و یا هر دو تبدیل شوند.

چیزی که آموزش وردپرس ما را متفاوت می کند این است که ما یک طیف بسیار گسترده و عمیق از دوره های وردپرس داریم – و دوره های حمایتی که به آنها کمک می کند مانند یک حرفه ای وردپرس موفق باشند. بر خلاف بسیاری از گزینه های دیگر آموزش وردپرس، ما همه ی بخش های بازار را پوشش می دهیم … (مبتدی، متوسط، پیشرفته، طراح، توسعه دهنده، مدیر، و غیره). ما یک تجربه یادگیری جامع را ارائه می کنیم که از همه پشتیبانی  می کند، از طراح وبی که به دنبال طراحی سایت های وردپرس زیبا است،  و توسعه دهنده ی وب که به دنبال ساخت برنامه ها بر روی هسته وردپرس می باشد، مدیر کسب و کار و یا سرمقاله ای که نیازدارد به سادگی کنترلی بر محتوای انتشارات خود داشته باشد ، و هر کس دیگر.

2) تیم Treehouse با زک گوردون (درون پرداختی با آزمایش رایگان)

 

یادگیری وردپرس

این یکی دیگر از گزینه های باکیفیت و حرفه ای برای یادگیری وردپرس همراه با دیگر ملزومات برنامه نویسی می باشد، این سایت ، آموزش را با ارائه فیلم ها، رونوشت ، فایل های پروژه و برد های انجمن ، رسمی می نماید.همچنین برای کمک به تکمیل چرخه یادگیری، آزمونهایی وجود دارد. آنها یک “فضای کاری” دارند که شما می توانید برای شروع برنامه نویسی و راه اندازی وب سایت ها درون سیستم از آنها استفاده کنید. علاوه بر سایت مبتنی بر مرورگر و اپلیکیشن های آی پد، آنها همچنین به شما اجازه دانلود فیلم های شان را با استفاده از آی تونز می دهند.

دو چیز شگفت انگیز در مورد آموزش با Treehouse وجود دارد:

1.رابط کاربری آنها به خوبی طراحی شده و برای هدایت و استفاده فوق العاده آسان است – شما سردرگم نمی شوید که کجا هستید یا هدف هر صفحه چه چیز است. این برای یک محیط یادگیری ضروری است.

2.ارائه دهنده وردپرس آنها، زک گوردون، در هنگام تدریس آهسته گام (به شیوه ای خوب)، تدریجی و بسیار روشن عمل می کند. پیشرفت و منطق عقلانی به نظر می رسد و شما به راحتی می توانید او را دنبال کنید. شما می توانید چه هنگامی که در حال مشاهده دستورالعمل ها بر روی صفحه نمایش هستید و چه در حال گوش دادن به صورت صوتی هستید، جذب آن ها شوید.

Treehouse  دارای آموزش  با کیفیت “5 ستاره” وردپرس است و برای مبتدیان و کاربران حرفه ای مناسب می باشد.

3) مبتدی وردپرس توسط Motive Inc عالی. (رایگان)

همانطور که از نام آن مشخص است، این سایت برای مبتدیان است. مانند، مبتدیان مطلق. اگر شما یک توسعه دهنده هستید، این سایتی است که شما مشتریان خود را به آن ارسال می کنید به طوری که آنها می فهمند چگونه از سایت شما که برای آنها ساخته اید استفاده کنند. اگر شما هرگز با وردپرس مواجه نشده اید و در حال تلاش هستید که یاد بگیرید چگونه خودتان همه چیز را به عنوان یک کاربر DIY تنظیم کنید،  این یک نقطه شروع خوب است.

نکته مهم این است که این سایت یک منبع رایگان با انواع مختلفی از محتوا – مقالات نوشته شده، فیلم ها، راهنماها، واژه نامه مفید؛ می باشد. آنها همچنین در مورد آنچه که برای اجرای سایت خود استفاده می کنند بسیار باز هستند که بسیاری از آنها افزونه های رایگان در دسترس و یا شناخته شده می باشند. همچنین یک خبرنامه برای ارسال انواع مختلف محتوا، از جمله کوپن ها وجود دارد. تنها نکته وارد شدن به ناحیه ی ویدیوی آن ها این است که شما باید با آدرس ایمیل خود ثبت نام کنید.

هیچ مطلب گسترده ای میان فیلم ها در منطقه اعضا وجود ندارد. این به این معنی است که هیچ رونوشت یا اطلاعات تدریس رسمی وجود ندارد. فقط مستقیم به محتوای ویدیوها می رود.

4) کارآموز وردپرس توسط Kirk Biglione (درون پرداختی)

 

این یک گزینه برای کسانی است که می خواهند وب سایت خود را بسازند و قبلا هرگز چیزی شبیه به این انجام نداده اند. همچنین می تواند برای کسانی خوب باشد که فنی نیستند و می خواهند قادر به مدیریت سایت خود که یک توسعه دهنده برای آنها ساخته است ، باشند. با این حال، همچنین دارای برخی آموزش های سطح اساسی است که شما می توانید به صورت رایگان از طریق برخی از سایر منابع ذکرشده ما دریافت کنید.

موضوعات در سطح مبتدی شامل چیزهایی مانند ” استفاده از گزینه های صفحه نمایش” و “نحوه استفاده از ابزارک های وردپرس” می باشد.

در بخش دوم، ارائه های دوره ها نیز شامل چند درس بیشتر در سطح متوسط می باشد ​​مانند ” وبینار مکانیکی تم وردپرس”، که کمک می کند تا شما فعالیت های درونی یک تم وردپرس را درک کنید.

ارائه دهنده بسیار آرام است و به آرامی صحبت می کند ، که آن را یک گزینه عالی برای کسانی که واقعا نیاز به توجه و صبر زیادی دارند، و یا می خواهند هنگام پخش ویدیو یادداشت برداری کنند، می سازد. در اینجا آمده است که چگونه کیرک، مالک، تمایزات کارآموز وردپرس در بازار یادگیری وردپرس را توضیح می دهد :

اولین تکرار از دوره من در واقع برای مشتریانم طراحی شده بود. این افراد در کسب و کار غیر فنی هستند و نیاز دارند به سرعت پیشرفت کنند. بعد از مدتی متوجه شدم که بیشتر مردم می توانند از این نوع آموزش بهره مند شوند. به نظر می رسد بسیاری از دیگر سایت های آموزش وردپرس مقداری از سطح تجربه طراحی / توسعه وب را در نظر می گیرند.

من گاهی اوقات احساس می کنم که دوره های دیگر توسط توسعه دهندگان برای توسعه دهندگان دیگر ایجاد شده است. این قطعا با آموزش من سازگار نیست. من با این فرض کار میکنم که اعضای من تقریبا هیچ تجربه ی ساخت وب سایت ندارند. این در واقع چیزی شبیه به یک چالش است و من خودم را به طور مداوم در حال تصحیح دوره ها می بینم تا مفاهیم مختلف وب را برای تازه کاران وب روشن تر سازم. به عنوان مثال، سال گذشته من یک بخش اصول اولیه وب به دوره اضافه کردم و متوجه شدم که اعضا با مفاهیم اساسی مانند FTP و DNS در تقلا هستند. سپس آموزش را بر اساس بازخورد اعضا ادامه دادم.

من سعی می کنم برای درس های خاص، با توضیح چگونه ها و چراها مقداری عمق به آموزش اضافه کنم. این واقعا کافی نیست که بدون فراهم کردن پیش زمینه ای در طول راه، به یک تازه کار لیستی از مراحل را بدهیم. من هم تلاش می کنم مشکلات رایجی را پیش بینی کنم که باعث لغزش کاربران جدید وردپرس می شود.

 

5) WP101 توسط Shawn Hesketh (درون پرداختی، با نمونه رایگان)

 

این سایت فیلم هایی با درک بسیار آسان و گام متوسط برپایه ی اصول وردپرس ارائه می­دهد. این یک منبع دیگر است که یک توسعه دهنده می تواند برای ارسال مشتریان خود از آن استفاده کند، بسیار شبیه مبتدی وردپرس می باشد (در واقع، آنها گزینه های برچسب سفید و یک افزونه موجود برای توسعه دهندگانی که مایل به استفاده از فیلم های خود برای مشتریان خود هستند را دریافت کرده اند).

اینجا جایی نیست که شما بتوانید یاد بگیرید چگونه سایت های وردپرس را توسعه دهید. برای مثال، فیلم های “متوسط” ، توضیح می دهند RSS چیست و چگونه پیوند یکتا را درک کنید . این یک منبع عالی برای وبلاگ نویسان و سازندگان محتوا است که می خواهند به استفاده از وردپرس روی آورند، یا کسانی که به تازگی استفاده از وردپرس را برای یک وب سایت برای نمایش کار خود آغاز کرده اند.

همچنین خود سایت دارای یک انجمن پرسش و پاسخ دردسترس برای اعضای پرداخت کننده می باشد، که ممکن است برای یادگیری بیشتر مفید باشد.

 

6) WordPress.tv توسط Automattic (رایگان)

این جایی است که تمام مذاکرات ورد کمپ(کمپ کلمه) شگفت انگیز پست می شوند. نکته مهم در مورد WordPress.tv این است که حتی اگر شما در تمام مذاکرات زنده ای که می خواهید در یک ورد کمپ ببینید نمی توانید حضور داشته باشید(زیرا آنها حین برنامه های کنفرانس با هم تداخل دارند)، می توانید بعدا برای آنها به اینجا مراجعه کنید. تنها مشکل این است که فیلم رویدادها پس از آنکه اتفاق می افتند بسیار آهسته در این سایت پست می شوند. بنابراین به هر حال هنوز هم بهتر است شما در وردکمپ حضور داشته باشید (و زمانی که آنجا هستید دوستان جدید پیدا کنید!).

 

7) WebDesign.com توسط iThemes (درون پرداختی)

 

این کتابخانه ی آموزش گسترده توسط همان شرکت پشتیبان iThemes برای شما آورده شده است، که محصولاتی مانند افزونه پشتیبان گیری از وردپرس، اکسچنج و بسیاری از افزونه ها و تم های دیگر را برای شما به ارمغان می آورد. موضوعات تحت پوشش برای کاربران حرفه ای و یا متوسط ​​وردپرس وسیع و مناسب هستند. این برای طراحان و توسعه دهندگانی که می خواهند مهارت های خود را تجدید کنند و یا شروع به فروش خدمات طراحی وب سایت به عنوان نویسندگان آزاد کنند، فوق العاده است.

دوره های آموزشی وردپرس آن ها در این لیست کمی متفاوت از دیگران است، که درآن آنها در جلسات زنده حاضر می شوند که شامل چت و تعامل بین شنوندگان و ارائه کنندگان می باشد.

گفته می شود که، نسخه ضبط شده برای دیدن می تواند مایه زحمت باشد فقط به این دلیل که طول می کشد تا ارائه کننده  به سوالات پاسخ دهد و با مسائل فنی در طول وبینار مقابله کند، و ممکن است پس از به پایان رسیدن رویداد قابل اجرا نباشد. با این حال، رویدادهای مبتنی بر وب زنده بسیار عالی و آموزنده هستند، به خصوص با توجه به اینکه آنها در یک مجموعه گروه برای مردمی با سطوح مختلف یادگیری ارائه می شوند. آموزش روشن و متوالی است.

توجه داشته باشید که برنامه وبینار آنها می تواند با جلساتی که به شما نشان می دهد چگونه از محصولات iThemes آن ها استفاده کنید گرفته شود. این تنها چیزی نیست که آنها تدریس می کنند، بنابراین مطمئن شوید که برنامه های آینده آنها را چک کنید و کتابخانه ی فیلم های گذشته را ببینید شاید دارای موضوعاتی هستند که شما علاقه دارید.

 

8) BlogAid توسط MaAnna Stephenson (درون پرداختی با یک دلار)

 

وقتی که من برای اولین بار این سایت را دیدم، فکر کردم، این خیلی باحاله! نام آن بسیار متناسب با محتوای ارائه شده  بود. سپس هنگامی که دیدم چه چیزی در کتابخانه های ویدئویی مخصوص اعضا وجود دارد با خودم گفتم، عالیه !

ساختار آن بسیار با کیفیت است ، بسیار متوالی و مرتب و بسیار آسان است. بهترین قسمت؟ یک مجموعه از 20 ویدیو که برای اشتراک شش ماهه فقط با 1 $ شروع می شود. بله، فقط $ 1. : دومین قسمت؟ این فقط آموزش وردپرس نیست – کتابخانه پیشرفته (که هزینه بیشتری دارد) شامل آموزش در جستجوگرهای پایه و میل چیمپ است. اساسا، شما اصول راه اندازی یک سایت جدید و بازاریابی آن را به خوبی دریافت می کنید.

MaAnna در تمام این فیلم ها میزبان است، و همچنین آموزش زنده و یا جلسات “بپردازید همانطور که به جلو می روید” را  برای کمک به پیشروی سایت شما ارائه می دهد . این راه حل مناسبی برای صاحبان کسب و کاراست که می خواهند وب سایت خود را بسازند و نیاز به دست کمک یک متخصص در طول راه با قیمت بسیار معقول دارند.

چیزی که من در مورد فیلم ها دوست دارم این است که MaAnna فراموش نمی کند تفاوت های ظریفی را توضیح دهد که وقتی برای اولین بار شروع به استفاده از وردپرس و برخی از افزونه های محبوب آن می کنیم ، علامت سوال در ذهن ما ایجاد می کنند (مانند چیزی که هر دکمه  ویرایش TinyMCE انجام می دهد، و یا چرا فشاردادن دکمه “اینتر” بر روی صفحه کلیدمان در حالت متن ، فضای اضافی بین خطوط در جلوی انتهایی سایت ما ایجاد نمی کند). هر چیزی کوچکی که او بر روی صفحه نمایش با آن کار می کند توضیح داده شده است. خسته کننده و طاقت فرسا نمی شود. هیچ “آآآآمممم” و “وووووو” که فیلم را آزاردهنده سازد وجود ندارد. آنها به خوبی قرار داده شده اند، به خوبی آماده و به خوبی تحویل داده شده اند.

در اینجا آمده است که چگونه MaAnna دوره های خود را توصیف می کند:

چیزی که این کتابخانه را منحصر به فرد می کند این است که فیلم های من فوق العاده آسان دیده، شنیده، و درک می شوند. من یک استاندارد بالا برای محتوا و تولید با کیفیت تنظیم کرده ام.

سبک آموزش من بسیار متمرکز است و همه چیز را به مخاطبان غیر متخصص توضیح می دهد. این کتابخانه همچنین دارای عمق برای کمک به پیشروی صاحبان سایت جدید از طریق یادگیری شان می باشد، و برای کمک به صاحبان سایت دارای تجربه تا از قدرت کامل وردپرس استفاده کنند. این کتابخانه به روز نگه داشته می شود، و من قالب را سازگار نگه می دارم.

 

9) BobWP توسط باب دان (درون پرداختی)

 

باب دان یک مشاور وردپرس و بلاگر مشتاق است که به تازگی سایت آموزش خود را با فیلم ها و آموزش های نوشته شده آغاز کرده است. او زمانی که آموزش می دهد و وقت خود را برای توضیح همه چیز می گذارد بسیار آرام است ، بنابراین شما می توانید همراه با او دنبال و یادداشت برداری کنید. این جلسات آموزشی، رسمی و دارای بخش های متوالی و آزمونها نیستند، بلکه یک راه معمولی برای شروع با وردپرس توسط تماشای یک ویدیو درمورد چیزی که شما خیال یادگیری آن را دارید، می باشد. به عنوان مثال، یادگیری چگونگی استفاده از یک افزونه و یا تم خاص، و یا اینکه چه اتفاقی خواهد افتاد اگر شما تم خود را تغییر دهید.

این نوع از آموزش برای کاربران DIY وردپرس مناسب است که می خواهد یاد بگیرند چگونه یک وب سایت را به سرعت و به راحتی راه اندازی کنند. می توان گفت ، بیشتر مثال ها و آموزش های او هر Genesis یا ووتم را پوشش می دهند. اگر شما با راه اندازی یک سایت با استفاده از هر کدام از این چارچوب ها مشکل دارید، احتمالا کمک های ارزشمندی از آموزش  BobWP دریافت می کنید.

 

10) دوره های Udemy توسط نویسندگان مختلف (رایگان و درون پرداختی)

 

Udemy یک پلت فرم است که آموزش انواع مختلف موضوعات را ارائه می کند، و وردپرس یک موضوع بزرگ و مهم است که در آن جا تدریس می شود. مانند Lynda.com، شما می توانید موضوعات مختلف را در یک مکان یاد بگیرید. اما این امر می تواند دور از ذهن باشد که بگوییم Udemy مشابه دوره های لیندا است. در اینجا هر کسی می تواند یک دوره را درمورد تقریبا هر چیزی میزبانی کند، و از رابط ها و ابزارهایی که Udemy فراهم می کند استفاده کنند، که عالی هستند. رابط کاربری Udemy ، یادداشت برداری، بحث ، دیدن میزان پیشرفت دوره خود و البته، تماشای فیلم را آسان می سازد. Udemy همچنین دارای برنامه های کاربردی است که به خوبی بر روی تلفن های همراه و تبلت ها کار می کنند، و دسترسی به محتوای دوره را افزایش می دهند.

هر دوره توسط یک نویسنده مستقل اداره می شود. اخطارها با این پلت فرم ‘باز’ برای ارائه محتوای دوره برای این است که عملا هیچ کنترل کیفیت جدا از رتبه بندی که زبان آموزان به هر دوره می دهند ، وجود ندارد. بنابراین شما ممکن است با برخی برنده شوید، یا ممکن است ببازید، اما در هر صورت، شما می توانید کمی سعی کنید ، تا زمانی که یک ارائه کننده مناسب با سبک خود پیدا کنید.

 

11) جلسات ورد پرس توسط برایان ریچاردز (درون پرداختی با نمونه های رایگان)

این یک مکان جدیدتر برای یادگیری در مورد موضوعات مربوط به وردپرس است، بسیار شبیه به WordPress.tv می باشد. به جای دوره ها یا آموزش های ساخت یافته ، سبک ارائه فیلم بیشتر شبیه به مذاکرات تخصصی داده شده در انجمن های وردکمپ است. به عنوان مثال، مورد بعدی در آینده، در مورد ساخت یک سایت عضویت می باشد.

این ها برای دانش آموزان سطح مبتدی نیستند، برخی از آنها عمیقا در توسعه ی افزونه و تاکتیک های برنامه نویسی کاوش می کنند که نیاز است تا شما یک پیش زمینه قبلی در وردپرس داشته باشید تا قادر به فراگرفتن آن باشید.

این دوره ها توسط کارشناسان وردپرس بیش از گوگل هنگ اوت ارائه شده است. مالک، برایان، کارشناسان متعددی را در یک جلسه میزبانی می کند، که هر کدام به نوبت در مورد یک موضوع صحبت می کنند. فعلا، برخی از جلسات پرداخت می شوند، در حالی که برخی رایگان هستند. ایده این است که در نهایت همه آنها رایگان باشند.

نتیجه گیری: چندین راه برای یادگیری وردپرس وجود دارد!

 

نکته مهم در این لیست این است که همه گزینه ها برای شما هزینه نخواهد داشت، به خصوص اگر شما دارای نام تجاری جدید در وردپرس می باشید. مکان های چندگانه برای یادگیری وردپرس وجود دارند و شما می توانید همه ی آنها را تست کنید تا زمانی که یکی را با سبک تدریس و روشی که برای شما به خوبی کار می کند پیدا کنید.

هیچ کدام از این سایت های آموزش جایگزین مدرسه آزمون و خطا نمی شوند، با این حال، اغلب بهترین راه برای یادگیری است. شما نیاز به تمرین، تمرین و تمرین بیشتر دارید! گاهی نبرد تلاش برای اعمال آنچه شما آموخته اید بهترین راه برای خوب شدن در چیزی است. بنابراین حتی اگر شما در حال حاضر در مورد منبع آموزش بلاتکلیف هستید، سعی کنید با وردپرس بازی کنید، ببینید شما با بازی خود چه چیزی می توانید به تنهایی فرا بگیرید، و سپس یک برنامه آموزشی که مناسب سطح یادگیری خودتان است پیدا کنید.

Sample plugin to test LicenseBox is active, Thank you for purchasing.

توصیه میکنیم این مطالب را هم حتما بخوانیدتا کنون دیدگاهی ارسال نشده است،

1 دقیقه وقت دارید؟

با باشگاه وردپرس آشنا شوید
دیدن این ویدئو فقط یک دقیقه زمان شما را می گیرد

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

برای دانلود ماهنامه لطفا فرم زیر را تکمیل کنید
 
دانلود ماهنامه باشگاه وردپرس
close-link