16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس » 16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

با ظهور فناوری وب ، شبکه های اجتماعی، پرینتر های سه بعدی و … علم فروشندگی دچار تغییرات جدی و جدیدی شده است. برای مثال با دسترسی همگان به وب و امکان مقایسه قیمت های محصولات با یکدیگر، جنگ عرضه کنندگان بر سر کاهش قیمت ها افزایش یافته است.

همچنین ظهور شبکه های اجتماعی باعث ایجاد بستری مناسب برای تبلیغات شده است که این مهم خود از قدرت عرضه کنندگان رسانه های سنتی می کاهد و قدرت را به خلق کنندگان محتوا می دهد.

امروزه تعداد فروشندگانی که بدون سایت تنها از طریق شبکه های اجتماعی به شکل مستقیم اقدام به توسعه بازار خود می نمایند بسیار زیاد است. این فضاها به صورت رایگان در اختیار استفاده کنندگان از اینترنت قرار می گیرد.

وبلاگ ها یکی از انواع این فضا ها در کنار شبکه های اجتماعی هستند که همگان در آن می توانند به صورت رایگان اقدام به ساخت صفحات شخصی نموده و از فضای آن برای نشر اطلاعات محصولات خود استفاده نمایند.

برای موفقیت فروشندگان در سایت های وردپرسی و افزایش فروش محصولات و خدمات، افزونه های زیادی وجود دارد که ما در این مقاله قصد داریم ۱۶ افزونه مهم و کاربردی برای سایت وردپرس معرفی کنیم. در ادامه با معرفی افزونه ها با ما همراه باشید.

۱. افزونه OptinMonster

234 16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

OptinMonster بهترین ابزار موجود در بازار است. این افزونه اجازه می دهد ایمیل را دریافت کنید و عضویت ها را افزایش دهید. شما می توانید فرم ثبت نام زیبا بدون بکار گرفتن توسعه دهندگان ایجاد کنید.

OptinMonster به شما امکان می دهد فرم ثبت نام را در نوار کناری، بعد از محتوا و باکس پاپ آپ ایجاد کنید.

۲. افزونه ThirstyAffiliates

 

123 16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

ThirstyAffiliates بهترین ابزار مدیریت لینک های مرتبط در وردپرس است. این افزونه اجازه می دهد تا لینک های مرتبط در وردپرس را مدیریت کنید. لینک ها را مخفی کنید و به پست های خودتان اضافه کنید.

همچنین اجازه می دهد تا ببینید چطور لینک های مرتبط در سایت شما اجرا می شودو لینک ها را به دسته های مختلفی طبقه بندی می کند.

۳. افزونه WPForms

 145 16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

WPForms مبتدی ترین فرم تماس دوستانه در وردپرس است. این افزونه امکان می دهد تا به سرعت فرم زیبایی ایجاد و به سایت وردپرس اضافه کنید. همچنین اجازه می دهد تا  به آسانی فرم را بکشید و رها کنید.

۴. افزونه Revive Old Post

112 16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

شبکه های اجتماعی می تواند یک منبع مهم ترافیک برای هر وب سایت باشد. افزونه Revive Old Post اجازه می دهد تا کاربران مطالب شان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

این افزونه بطور خودکار لینک پست های قدیمی را به شبکه های اجتماعی ارسال می کند.از هشتگ شامل بک لینک و حذف دسته یا پست خاص استفاده می کند.

۵.افزونه Subscribe To Comments Reloaded

657 16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

کامنت ها و نظرات، قدرتمندترین ابزار تعامل با کاربر در هر سایت وردپرس می باشند. هنگامی که کاربر نظر خود را ایجاد کرد هیچ راهی از منصرف شدن نظر گذاشته شده ندارد.

این افزونه اجازه می دهد تا کاربران نظراتی را در رابطه با پست ها ایجاد کنند. هر زمان که کاربران نظری در سایت می گذارند به شما ایمیل اطلاع رسانی داده می شود. این باعث می شود تا شما بدانید چه کسانی از وب سایت بازدید کرده اند و نظر گذاشته اند و ارتباط خود را با ایمیل با آن هاحفظ کنید.

۶. افزونه Inline Related Posts

567 16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

وب سایت های زیادی بعد از پایان مقاله، پست های مرتبط را نمایش می دهند. این افزونه بعد از اینکه پست های مرتبط در مقاله را نشان داد با نشان دادن پست های مرتبط به رفع نیاز کاربران کمک زیادی خواهند کرد. کاربران به احتمال زیاد در طول مقاله روی محتوای مشابه کلیک خواهند کرد.

۷. افزونهFloating Social Bar

134 16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

دکمه ی به اشتراک گذاری اجتماعی تمایل به پایین آوردن سرعت وب سایت دارند. این افزونه به شما اجازه می دهد تا نوار به اشتراک گذاری اجتماعی را بدون افت سرعت سایت به وب سایت اضافه کنید. یک نوار افقی به اشتراک گذاری اجتماعی برای پست ها ایجاد می کند.

۸. افزونه WP to Buffer

125 16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

Buffer یک سرویس آنلاین است که به شما اجازه می دهد پروفایل شبکه های اجتماعی خود در فیسبوک، توییتر و لینکدین را به روزرسانی کنید.

این افزونه سایت وردپرس تان را به افزونه متصل می کند و بطور خودکار پست های وبلاگ را به افزونه اضافه می کند.

این افزونه باعث صرفه جویی در زمان به اشتراک گذاری مقاله تان در رسانه های اجتماعی می شود.

۹.افزونه Title Experiments Free

145 16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

 نوشتن، کلید محتوای وب است. با این حال چطور شما می توانید عناوینی ایجاد کنید که با مخاطبان بهتر ارتباط برقرار کند؟

شما می توانید عنوان های مختلفی را برای یک پست ایجاد کنید و افزونه بطور تصادفی یکی از عناوین را به کاربران نشان خواهد داد. این افزونه احتمالا” با چندبار کلیک،  یک بار عنوان را نمایش خواهد داد.

۱۰. Featured Image Optimizer

566 16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

علاوه بر عنوان ، تصاویر شاخص، نقش حیاتی در تعداد کلیک های بیشتر ایفا می کند. این افزونه اجازه می دهد تا شما آزمون A/B را برای تصاویر شاخص انجام دهید.

به سادگی یک پست را ایجاد کنید. شما متوجه ی دو جعبه جدید برای تصویر A و تصویر B  خواهید بود. دو عکس مختلف شاخص را آپلود کنید. تصاویر مختلف برجسته به کاربران مختلف نشان داده خواهد شد.

۱۱. افزونه Yoast SEO

356 16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

موتورهای جستجو مهم ترین منبع ترافیک بسیاری از وب سایت ها می باشند. Yoast SEO بهترین افزونه ی  SEO برای وردپرس می باشد.

اگر می خواهید سئوی وبسایت خود را بهبود بخشید پس از نوشتن محتوای  خود در وردپرس با کمک افزونه ی “Yoast SEO” آن را بهینه کنید

این افزونه اجازه می دهد تا شما متاتگ ها، برچسب ها، نمودارها، نقشه XML را اضافه کنید.

۱۲.افزونه Adsanity

789 16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

 

اگر وب سایت شما توسط تبلیغات پشتیبانی می شود .شما به یک راه بهتر برای مدیریت تبلیغات نیاز دارید. Adsanity یک راه بهتر و ساده تر برای مدیریت تبلیغات وب سایت به شما ارایه می دهد.

شما می توانید یک تعدادی آگهی تبلیغاتی ایجاد کنید و با آن در آمد سایت تان را افزایش دهید. شما می توانید برنامه ی تبلیغاتی مثل AdSense  استفاده کنید  یا تبلیغات را مستقیم در سایت  بفروشید.

۱۳. افزونه Envira Gallery

578 16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

تصاویر، جذاب ترین محتوا در وب هستند. شما می توانید تصاویر را به پست های وردپرس تان بدون هیچ افزونه ای اضافه کنید.

اگر شما می خواهید تعداد زیادی عکس به اشتراک بگذارید پس نیاز به افزونه Envira Gallery دارید. Envira Gallery بهترین افزونه گالری عکس وردپرس در بازار است.

شما می توانید تصاویر گالری زیبا را در پنجره ی جدید باز کنید. همچنین سئو خوب و بارگذاری سریع تر عکس نیز با این افزونه امکان پذیرمی باشد.

۱۴.افزونه upPrev

467 16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

آیا شما اسلاید متحرک در منوها برای مقالات بعدی یا قبلی در وب سایت های محبوب مثل تایمز دیده اید؟

افزونه یupPrev به شما امکان می دهد تا پست قبلی را به صورت متحرک در وردپرس نمایش دهید. به عنوان یک کاربر وقتی مقاله ای را در وب سایت مشاهده می کنید افزونه پست قبلی را در منوی اسلاید نشان می دهد.

شما می توانید تنظیمات این افزونه را انجام دهید. بطور پیش فرض پست قبلی را نشان می دهد.همچنین می توانید پست قبلی را در طبقه بندی یا برچسب تغییر دهید.

۱۵.افزونه Quick and Easy FAQs

356 16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

این افزونه اجازه می دهد تا شما سریع تر به سوالات بازدیدکنندگان پاسخ دهید. اضافه کردن بخش سوالات متدوال کاربران باعث اعتماد و افزایش فروش خواهد شد. این افزونه امکان می دهد تا به آسانی بخش سوالات متداول را در وب سایت خود ایجاد کنید.

شما به راحتی مدیریت پرسش و پاسخ را از یک رابط واحد می توانید انجام دهید و در سایت نمایش دهید.

۱۶. افزونه Testimonials Widget

678 16 افزونه برای بازاریابان در وردپرس

این افزونه کمک می کندتا اجتماعی بودن تان را از طریق مشتریان موجود انجام دهید. همین امر، باعث ایجاد اعتماد به وب سایت و خدمات آن می شود وکمک می کند تا مشتریان تصمیم بالقوه بگیرند.این افزونه یک راه ساده برای نمایش مشتریان  سایت وردپرسی می باشد.

ما امیدوار هستیم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا بهترین افزونه های بازاریابان در وردپرس  را بشناسید.باسلام. بنده کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک هستم خوشحالم در کنار تیم باشگاه وردپرس آماده خدمت رسانی به شما وبمستران عزیز می باشم.
Add Comment Registerپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود اعضای سایت

ماهنامه باشگاه وردپرس

دانلود رایگان

ما را دنبال کنید

نمادها

اینستاگراملطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید
تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود

فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن

برای دانلود فیلم وبینار لطفا اطلاعات خود را وارد کنید
لینک دانلود بلافاصله برایتان ایمیل خواهد شد

ثبت اطلاعات و دانلود فیلم

برای ثبت نام لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

ثبت نام

برای ثبت نام لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

ثبت نام
چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
دانلود این فیلم آموزشی با کیفیت اصلی
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
دانلود اولین ماهنامه تخصصی وردپرس
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم