افزونه pdf در وردپرس » 9 افزونه pdf در وردپرس

9 افزونه pdf در وردپرس

در این مقاله قصد داریم 9 افزونه PDF دروردپرس را به شما کاربران گرامی باشگاه وردپرس آموزش دهیم. 

افزونه ها یی که در ادامه به آموزش آنها می پردازیم به شما کمک می کنند بتوانید به راحتی به  جستجو ، پرش میان صفحات، چاپ و دانلود پی دی اف بپردازید؛ همچنین بعضی از این افزونه ها قابلیت استفاده از  لوگو و حتی واتر مارک کردن فایل های خروجی pdf را نیز برای شما ممکن می کنند.

 

1.افزونه PDF Viewer

pdfviewer افزونه pdf  در وردپرس

 

افزونه pdf از اسکریپت Mozilla’s PDF.js جهت ارائه اسناد PDF استفاده می کند. به کمک این افزونه شما می توانید فایل های پی دی اف را درون پست ها و یا صفحات وب سایت وردپرسی تان نمایش دهید. از امکانات این افزونه می توان به جستجو، پرش میان صفحات، چاپ و دانلود پی دی اف اشاره کرد.

2. افزونه WP Advanced PDF

2 افزونه pdf  در وردپرس

این افزونه جالب به کاربران سایت شما این امکان را می دهد که محتوای موجود در نوشته های سایت شما را به صورت PDF دانلود کنند. البته شما در صفحه تنظیمات افزونه قادر خواهید بود که تعیین کنید همه کاربران امکان دانلود مطالب به صورت پی دی اف را داشته باشند، یا فقط کاربران عضو سایت؟ از دیگر امکانات جالب این افزونه، امکان استفاده از فونت، لوگو و حتی واتر مارک برای فایل های خروجی pdf است.

3.افزونه PDF & Print by BestWebSoft

3 افزونه pdf  در وردپرس

این افزونه نسخه پی دی اف نوشته های وب سایت شما را تهیه کرده و قابلیت پرینت پست های شما نیز وجود دارد و می توانید قبل از ذخیره و حتی پرینت گرفتن استایل صفحات و پست هایی را که می خواهید ذخیره کنید را مشخص نمائید.

این پلاگین بخشی را برای دانلود PDF و پرینت اضافه می کند یکی از خوبی های این پلاگین این هست که علاوه بر مطالب و برگه ها از پست تایپ ها نیز پشتیبانی می کند.

4. PDF Image Generator

4 افزونه pdf  در وردپرس

این افزونه قادر خواهد بود از فایل های پی دی اف پست ها کاور تهیه نماید. PDF Image Generator می تواند این کاور را بر اساس تصور صفحه اول pdf و یا تصویر شاخص، ایجاد نماید.البته نتوجه داشته باشید برای اجرای این افزونه، ImageMagick و GhostScript بر روی سرور شما باید نصب باشد. همچنین این افزونه در نسخه های ۴.۰ به بعد وردپرس عمل می کند.

5. افزونهPDF Thumbnails

5 افزونه pdf  در وردپرس

مشابه افزونه قبل است با این تفاوت که فقط قادر خواهد بود تصویر بندانگشتی(thumbnail) برای فایل های PDF بسازد. البته این افزونه تصویر بند انگشتی را به صورت پیش فرض به فایل PDF لینک نمی کند وشما این کار را باید به صورت دستی انجام دهید.

6.افزونهDK PDF

6 افزونه pdf  در وردپرس

یک پلاگین قدرتمند است.این پلاگین با استفاده از شورت کد کار می کند و به این صورت که برای هر مطلبی که بخواهید فایل پی دی اف آن را برای دانلود قرار دهید باید کد را در مطلب قرار دهید.

7. PDF Embedder

7 افزونه pdf  در وردپرس

به کمک این افزونه قادر خواهید بود محتوای پست ها و صفحاتتان را به صورت PDF برای دانلود قرار دهید. از امکانات جالب این افزونه استفاده از شورت کدها هست که به کمک آن ها قادر خواهید بود تعیین کنید چه صفحاتی از فایل پی دی اف دانلود شوند و چه صفحاتی دانلود نشوند.

8. افزونهWordPress PDF Light Viewer Plugin

9 افزونه pdf  در وردپرس

یک پلاگین ساده برای نمایش فایل های پی دی اف حجیم به صورت  درون متن که امکان زوم و تمام صفحه و بالا پایین رفتن را بهکاربر می دهد.

9. افزونه BSK PDF Manager

10 افزونه pdf  در وردپرس

یک فایل منیجر برای مدیریت و دسته بندی فایل های پی دی اف هست که می تواند بهصورت لیست یا تکی امکان دانلود آن ها را به کاربراتون بدهد.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.باسلام. بنده کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک هستم خوشحالم در کنار تیم باشگاه وردپرس آماده خدمت رسانی به شما وبمستران عزیز می باشم.
Add Comment Registerپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود اعضای سایت

ماهنامه باشگاه وردپرس

دانلود رایگان

ما را دنبال کنید

نمادها

اینستاگراملطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید
تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود

فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن

برای دانلود فیلم وبینار لطفا اطلاعات خود را وارد کنید
لینک دانلود بلافاصله برایتان ایمیل خواهد شد

ثبت اطلاعات و دانلود فیلم

برای ثبت نام لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

ثبت نام

برای ثبت نام لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

ثبت نام
چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
دانلود این فیلم آموزشی با کیفیت اصلی
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
دانلود اولین ماهنامه تخصصی وردپرس
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم