آموزش وردپرس

چرا باید آموزش وردپرس را جدی بگیریم؟

با سلام خدمت همه کاربران سایت باشگاه وردپرس امروز می خواهیم برای شمااز یک اصل اساسی در سایت مطلبی بنویسیم؛از اینکه چرا باید از وردپرس استفاده کنیم و در ادامه آموزش وردپرس بصورت قدم به قدم و تصویری را برای شما قرار دادیم.یک تصور غلط دربین طراحان و خیلی از دوستداران دنیای وب این است که وردپرس تنها برای راه اندازی یک سایت وبلاگی مناسب است و استفاده دیگری ندارد اما می خواهیم برای شما از دلایلی بگوییم که نشان می دهد وردپرس نه تنها فقط یک cms ساده برای وبلاگ نیست بلکه می توانید از آن برای رفع نیازهای وب سایت خود در هر زمینه ای بهره بگیرید پس باید بگوییم چرا باید از وردپرس استفاده کنیم؟

وردپرسOpen Source است

 

آموزش وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای آنلاین ورایگان است به این مفهوم که دانلود و نصب و استفاده از آن در کل دنیا رایگان است و شما می توانید هرگونه تغییراتی روی کدهای وردپرس اعمال و وردپرس خود را سفارشی سازی کنید.

 

وردپرس برای استفاده و آموزش بسیار آسان است

آموزش وردپرس

وردپرس توسط میلیون ها نفر در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و این امر باعث رفع ایرادات و بیشتر شدن نقاط قوت می شود، همچنین در دنیای وب هزاران سایت وجود دارد مثل وب سایت ما ( باشگاه وردپرس ) که به صورت رایگان اقدام به انتشار آموزش  وردپرس و پوسته و افزونه های مورد نیاز شما کاربران عزیز می کند. 

وردپرس توسط هزاران افزونه و پوسته وردپرس احاطه شده

آموزش وردپرس

یک امر مسلم در دنیای وب این است که بیشتر سایت ها توسط افرادی اداره می شوند که از کد نویسی وب اطلاعاتی ندارند، بر همین اساس وردپرس سیستم خود را برای نصب و پیاده سازی پوسته و نیز افزونه وردپرس به گونه ای کرده است که حتی اگر کسی کمترین اطلاعاتی در مورد برنامه نویسی و وب نداشته باشد بتواند در سایت فعالیت کند و تغییرات دلخواه خود را اعمال کند، همچنین وجود هزاران پوسته زیبا و افزونه قدرتمند برای وردپرس که بیشتر آن ها به صورت رایگان می باشند باعث شده هزینه های طراحی سایت با وردپرس بسیار پایین تر باشد.

وردپرس دوست موتورهای جستجو است!

برنامه نویسی و طراحی وردپرس به گونه ای شده است که با موتورهای جستجو رابطه خوبی دارد که این مهم باعث می شود در کمترین زمان به بهترین مکان در جستجو ها بروید.

مدیریت وردپرس آسان است

قسمت مدیریتی وردپرس اصلا دارای پیچیدگی زیادی نیست و کاربر تنها با یک نگاه اول می تواند بسیاری از قسمت های مهم و کاربردی وردپرس را شناسایی کند و به آنها در کمترین زمان دسترسی داشته باشد و اصلا برای کاربر جایی برای گمراهی در مدیریت باقی نمی گذارد.در بخش آموزش وردپرس که در پایین همین صفجه آمده است بصورت کامل یاد می گیرید که چطور از پنل مدیریت استفاده کنید و آن را مدیریت کنید.

وردپرس امن است

سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارای امنیت خوبی است، و با توجه به بروزرسانی های مداوم و عدم وابستگی به سیستم و یا امکانات خاص امنیت مناسبی را در اختیارتان قرار می دهد البته اگر اینها شما را راضی نمی کند باید بگوییم وردپرس دارای ده ها پلاگین خوب برای افزایش سطح امنیتی وب سایت شماست. 

امکان مدیریت رسانه های مختلف

وردپرس دارای بخشی به نام رسانه است که شما می توانید از این قسمت اقدام به مدیریت اسناد و عکس ها و پرونده های خود کنید و نیازی به هیچ فایل منیجر دیگری ندارد این امر در کنار آرشیو بندی و ساده گی امکان خیلی قدرتمندی برای وردپرس است. 

آموزش وردپرس:بیشتر از موارد بالا را می خواهید؟

اگر هنوز از اینکه چرا باید از وردپرس استفاده کنیم قانع نشده اید یک جواب کوتاه داریم فقط یک بار آن نصب و تست کنید تا ویژگی های دیگری را خودتان کشف کنید.

آموزش وردپرس قدم به قدم و تصویری

مقدمه:سیستم مدیریت محتوا چیست؟

جلسه اول:دانلود و نصب xampp

جلسه دوم:آموزش نصب وردپرس

جلسه سوم:آموزش وردپرس صفحه مدیریت 

جلسه چهارم:نوشته ها

جلسه پنجم:آموزش برگه ها در وردپرس و تفاوت برگه ها و نوشته ها

جلسه ششم:دیدگاه ها و بررسی نقش کاربران در وردپرس

جلسه هفتم:بررسی منوی نمایش در وردپرس

جلسه هشتم:ایجاد کردن فهرست و تنظیمات پوسته

جلسه نهم:افزونه ها در وردپرس و نصب افزونه تماس با ما

جلسه دهم:نصب افزونه تاریخ شمسی در وردپرس

جلسه یازدهم:نصب افزونه گالری در وردپرس

جلسه دوازدهم:آموزش ابزارها در وردپرس

جلسه سیزدهم:منوی تنظیمات در وردپرس

Sample plugin to test LicenseBox is active, Thank you for purchasing.


1 دقیقه وقت دارید؟

با باشگاه وردپرس آشنا شوید
دیدن این ویدئو فقط یک دقیقه زمان شما را می گیرد

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

برای دانلود ماهنامه لطفا فرم زیر را تکمیل کنید
 
دانلود ماهنامه باشگاه وردپرس
close-link