Sucuri مقابل CloudFlare کدام یک بهتر است؟

بیشتر وب سایت های امن در اینترنت به حملات توزیع شده انکار سرویس (DDoS)، تلاش های هک وبدافزار آسیب پذیر هستند. به عنوان صاحب سایت وردپرس می توانیداز بهترین اقدامات امنیتی مثل  رمز عبور محافظت از دایرکتوری محیط مدیریت، محدود کردن تلاش ورود استفاده کنید.

Sucuri و CloudFlare یک برنامه برای وب سایت فایروال ارایه داده است.این بدین معنی است که تمام ترافیک وب سایت تان از طریق اسکن کردن سرور از دست می رود. اگر درخواست مخرب به نظر برسد فایروال آن را قبل از این که به وب سایت برسد مسدود می کند.

در نگاه اول  Sucuri و CloudFlare این دو سرویس یکسان است.اما بعضی تفاوت های کلیدی وجود دارد. مقایسه بین فاکتورهای امکانات، قیمت گذاری، خدمات حذف تروجان انجام می شود.

امکانات:

در این بخش ما ویژگی های ارایه شده توسط Sucuri و CloudFlare را بررسی می کنیم. هر دو سرویس ارایه شده ویژگی های متفاوتی دارند.

ویژگی های CloudFlare:

CloudFlare بهترین راه حل برای خدماتCDN رایگان است.آن ها حملات DDOS را با استفاده از محصول وب سایت نرم افزار فایروال  کاهش می دهند. CloudFlare برای زمانی که کاربران تحت حمله یا ترافیک سنگین هستند و سرور پاسخ گو نیست مناسب می باشد.

فایروال وب سایت شما را از نظر اسپم و هرزنامه محافظت می کند.

43

CloudFlare گواهی SSL رایگان و سفارشی با تمام برنامه ها ارایه می دهد. برنامه رایگان و نرم افزار به شما اجازه استفاده از CloudFlare را  صادر کرده است. برای گواهی سفارشی شما نیاز به ارتقاء سطح کسب وکار خود دارید.CloudFlare یک انتخاب رایگان ارایه می دهد که شامل CDN است و بسیاری از ویژگی های دیگر  شامل برنامه ی فایروال وب سایت نیاز به یک طرح پرداخت دارد.CloudFlare خدمات اسکن سرور برای تشخیص نرم افزار مخرب ارایه نمی دهد.

ویژگی های Sucuri

 Sucuri یکی از سرویس های امنیتی وب سایت است که نظارت جامع وب سایت، اسکن نرم افزارهای مخرب،حفاظت DDoS،خدمات حذف نرم افزارهای مخرب را پیشنهاد می دهد.شما همچنین می توانید از گواهینامه های SSL سفارشی با طرح های حرفه ای و کسب و کار خود استفاده کنید.

 Sucuri وب سایت شما را برای تغییرات منظم فایل ، اضافه کردن کد و نرم افزارهای مخرب اسکن می کند.آنهاسایت های هک شده را  تمیز می کنند با پشتیبانی از تمام نرم افزار محبوب CMS مانند وردپرس، جوملا، دروپال، و غیره انجام می دهند. 

قیمت گذاری

قیمت گذاری یک عامل مهم برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک است.

طرح های قیمت گذاری CloudFlare

CloudFlare یک سرویس CDN رایگان برای همه ارایه می دهد. شما می توانید از CDN رایگان بدون در نظر گرفتن حجم ترافیک استفاده کنید.وب سایت شما ممکن است از CDN بهره مند شود ولی به درستی در برابر حملات DDoS، هرزنامه ها محافظت نمی کند.

برای برنامه های فایروال تحت وب شما نیاز دارید 200دلار در ماه هزینه کنید(این چیزی است که برای بهبود امنیت نیاز دارید.)

 

طرح های قیمت گذاری Sucuri

بر خلاف CloudFlare که طرح رایگان ارایه می داد Sucuri طرح رایگان ارایه نمی دهد. طرح امنیتی از 199.99 دلار در سال شروع می شود.این طرح اولیه شامل نظارت کامل وب سایت، دیوار آتش نرم افزار وب سایت، حفاظت DDoS، حذف نرم افزارهای مخرب می باشد.
به عنوان مثال، زمان تخمین زده شده برای حذف نرم افزارهای مخرب  برای طرح اولیه 12 ساعت، 6 ساعت برای طرح حرفه ای، و 4 ساعت برای طرح کسب و کار است.با این حال زمان پاک سازی واقعی راه سریع تری برای همه ی مشتریان است. طرج کسب وکار از چت زنده نیز پشتیبانی می کند.Sucuri انتخاب قطعی و بدیهی برای کسب و کارهای کوچک است.
  CloudFlare  هزینه ی 240 دلار در سال در مقابل Sucuri  هزینه ی 199 دلار در سال می باشد. برای باز کردن قفل ویژگی های مشابه شما باید به 2400 در سال برای CloudFlare و  499 دلار در سال برای Sucuri هزینه کنید.

خدمات حذف تروجان

 به غیر از حملات انکار سرویس، نرم افزارهای مخرب  رایج ترین تهدیدات برای صاحبان سایت وردپرس می باشد.

12 

نتیجه گیری

 CloudFlare و  Sucuri هر دو از حملات DDoS در وب سایت محافظت می کنند.. CloudFlare در منطقه شبکه های تحویل محتوا کمی بهتر است.Sucuri  در ویژگی های کلی، نظارت بر امنیت و قیمت پایین می باشد. اگر شما از سی ام اسی مثل مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنید Sucuri برای شما بهتر است.  

توصیه میکنیم این مطالب را هم حتما بخوانید    سلام
    من از پلاگین sucuri + CDN cloudflare آستفاده میکنم.

1 دقیقه وقت دارید؟

با باشگاه وردپرس آشنا شوید
دیدن این ویدئو فقط یک دقیقه زمان شما را می گیرد

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

برای دانلود ماهنامه لطفا فرم زیر را تکمیل کنید
 
دانلود ماهنامه باشگاه وردپرس
close-link