انواع وبلاگ های محبوب که سریع رشد میکنند!

وبلاگ های محبوبی که سریع رشد میکنند

هنگام راه اندازی یک وبلاگ محبوب ، یکی از رایج ترین سوالاتی که ممکن است به ان فکر کنید این است که  محبوب ترین حوزه های فعالیت برای ساخت وبلاگ چیست؟؟  وبلاگ ها انواع مختلفی از حوزه های فعالیت مختلف دارند و شامل موضوعات وسیع و مخاطبان بی شمار هستند. برای یک وبلاگ موفق، شما باید برنامه ریزی کنید و  حوزه ای  را که برای شما  سود بیشتری دارد را انتخاب کنید.در این مقاله، ما محبوب ترین حوزه های فعالیت برای راه اندازی یک وبلاگ محبوب را ارائه میکنیم. 

انواع وبلاگ های محبوب

در مورد چه چیزی باید بنویسید؟

بعد از انتخاب حوزه فعالیت وبلاگ  باید علاقه خود را نیز مشخص کنید. اگر علاقه خود را بدانید برای نوشتن محتوای جذاب اشتیاق پیدا خواهی کرد  و ایده های بزرگ و مختلفی برای تولید محتوا به ذهنتان میرسد که باعث رشد کسب و کار شما میشود.صد البته برای شروع یک کسب و کار موفق فقط به حوزه فعالیت محبوب  و برنامه ریزی برای تولید محتوا نیاز ندارید و به قالب وردپرس و بهینه سازی سئو وردپرس و بهبود عملکرد کسب و کار و سایت هم نیاز دارید.
در این مقاله ما لیستی از محبوب ترین حوزه های فعالیت برای راه اندازی یک وبلاگ محبوب را ارائه کرده ایم.

وبلاگ های مد و فشن

وبلاگ های مد و فشن یکی دیگر از انوع وبلاگ معروف در اینترنت هستند. مد و فشن یک صنعت بزرگ با مخاطبان جهانی  بسیار بزرگ است. وبلاگ نویسان مدو فشن روز به رویدادهای مهم دعوت می شوند، برندهای ویژه، محصولات و حتی کسب و کاری با  برند های مشهور دریافت می کنند.افراد های خلاق و با پشتکار بالا در ارائه محتوا برای سبک مد مناسب هستند.

ساخت وبلاگ محبوب با دستورات اشپزی

وبلاگ هایی در حوزه آشپزی یکی دیگر از انواع وبلاگ های محبوب هستند. این نوع وبلاگ ها خواننده هایی را که به دستور العمل های غذایی , مواد تشکیل دهنده , غذاهای سالم  , دستورات غذایی و سایر داستان های مربوط به حوزه آشپزی و غذا هستند را جذب میکنند.

بسیاری از وبلاگ نویسان در حوزه اشپزی و دستورات غذایی کار خودرا از بررسی رستوران های شهر و ارائه گزارش شروع میکنند و این گزارش ها جذابیت زیادی را به خواننده منتقل میکنند و باعث رشد کسب و کار میشوند.

وبلاگ هایی در حوزه مسافرت و سفر

وبلاگ هایی که در حوزه سفر  هستند روز به روز محبوب تر می شوند. با توجه به مسافرت هوایی ارزان، مردم بیشتر از همیشه مسافرت می کنند و همیشه به دنبال نکات  مهم در سفر ، و راهنمای سفر هستند.این وبلاگ ها کار را برای مسافران دیگر اسان تر میکنند تا در مورد مقصدی که هرگز به ان سفر نکرده اند اطلاعاتی را کسب کنند و تجربیات دیگران را در مورد ان بخوانند .اگر سفر های زیادی را تجربه کرده اید و اطلاعات زیادی دارید پیشنهاد میکنیم وبلاگ خودرا راه اندازی کنید.

وبلاگ های موسیقی

وبلاگهای موسیقی دارای طرفداران بسیار گسترده ای است که برای انتقاد  و یا طرفداری از موسیقی محبوبشان ساعت ها در گوگل جستجو میکنند. طرفداران موسیقی عاشق موسیقی از زبان های مختلف و قومیت های مختلف هستند و از سبک ها استقبال میکنند.صنعت موسیقی پتانسیل بزرگی برای وبلاگ نویسان برای نوشتن در مورد انواع مختلف سبک موسیقی مانند جاز، پاپ، رپ ، خوانندگان معروف و غیره دارد.

 ساخت وبلاگ محبوب با فعالیت در حوزه شیوه زندگی و لایف استایل

وبلاگ های شیوه زندگی محبوب ترین نوع وبلاگ هایی هستند که می توانید انهارا پیدا کنید. این نوع وبلاگ ها طرفداران زیادی دارند که علاقه مند به موضوعاتی از قبیل فرهنگ، هنر، اخبار محلی و سیاست هستند. این به وبلاگ نویسی طیف گسترده ای از مباحث را پوشش می دهد و برنامه ریزی استراتژی محتوا را آسان تر می کند.وبلاگ نویسان شیوه زندگی و لایف استایل فرصت هایی را برای تأثیرگذار بودن در زندگی دیگران، نوشتن برای نشریات ، تبدیل شدن به سخنران و همکاری با کسب و کارهایی که در تلاش برای ایجاد تفاوت در جامعه هستند، را دریافت میکنند.

 بازاریابی وابسته با وبلاگ محبوب تناسب اندام و فیتنس

وبلاگ های تناسب اندام همیشه یک موضوع داغ بوده اند زیرا موضوعات مهمی مانند بهداشت و تناسب اندام را پوشش می دهند. مردم در سراسر جهان  برای تناسب اندام مدت ها در اینترنت جستجو میکنند و بسیار پیگیر هستند. این فرصتی عالی برای مربیان تناسب اندام برای شروع یک وبلاگ تناسب اندام و دریافت آنلاین مشتریان است.این نوع از وبلاگ نویسان  که مربی هم هستند در مورد رژیم غذایی، برنامه رژیم غذایی، تمرینات، مکمل ها و نکات ورزشی و… مقالاتی را ارائه میدهند.. وبلاگ نویسان تناسب اندام همچنین می توانند محتوای ویدیویی را برای توضیح تمرینات مختلف برای مخاطبان خود ایجاد کنند. و یک راه کسب در امد عالی  با استفاده از تکنیک بازاریابی افلیت مارکتینگ داشته باشند.

وبلاگ های خودت انجامش بده یا همان DIY

وبلاگ های DIY بسیار جالب هستند و مخاطبان  و طرفداران زیادی دارند. این مجموعه های چندگانه مانند هنر و صنایع دستی، ساخت و ساز، کار چوب، فلز کاری و غیره است که ایده هارا به سازه های جدید تبدیل میکنند که کارهای روزمره را اسان میکنند. این فعالیت های DIY جالب که  پیشنهاد میدهند، بازدیدکنندگان را تشویق می کند تا موارد جدید را امتحان کنند  و با بلاگ نویس به اشتراک بگذارند. وبلاگ های DIY ممکن است شامل ارتباطات زیادی باشد که برای وبلاگ نویسی مناسب است.

وبلاگ های ورزشی

وبلاگ های ورزشی یکی دیگر از انواع جالب وبلاگ های محبوب  هستند. هر کشوری در جهان ورزش های مختلفی دارد و هر ورزش دارای ستارگان خاص خود است. هچنین وبلاگ نویسی در حوزه ورزش ممکن است شامل وبلاگ نویسان باشد که مطالب را برای تیم ها، ورزشکاران و سایر سازمان ها ارائه می دهند. نوعدیگر  تولید محتوا در  حوزه ورزش، نوشتن درباره آخرین وقایع در سراسر جهان است. علاوه بر این، وبلاگ نویسان وضعیت زندگی  و اخرین عکس های ستارگان و اخرین اخبار هارا نیز به طور مرتب در وبلاگ شان قرار میدهند.

وبلاگ های اقتصاد و امور مالی

بسیاری از ما به کمک و مشاوره نیاز داریم تا بتوانیم منابع مالی ما را مدیریت کنیم. این وبلاگهای مالی مناسب برای سرمایه گذاران , افراد علاقه مند به اقتصاد و برای خوانواده هایی هست که سعی در بهتر کردن آینده هستند. رشد کسب و کار , سرمایه گذاری , مشاوره و .. خدماتی هست که این وبلاگ ها ارائه میدهند  و مورد توجه علاقه مندان به دنیای پیچیده تولید ثروت و مدیریت مالی است.

وبلاگ های سیاسی

مخاطبان وبلاگ های سیاسی پرشور تر و پرطرفدار تر از همه هستند. این وبلاگ محبوب اخبار مربوط به سیاست، تجزیه و تحلیل اخبار سیاسی را پوشش می دهند و می توانند مخاطبان  زیادی را به سرعت جذب کنند. برای تبدیل شدن به رسانه بزرگ این نوع وبلاگ ها , وبلاگ نویسان دیگری را نیز استخدام میکنند و مورد حمایت سیاست مداران بزرگ قرار میگیرند.

بلاگ های مخصوص والدین

وبلاگ های مخصوص والدین دارای سبک های مختلف هستند. برخی از انها در مورد نگهداری کودکان  ,  فعالیت با آنها , طرز تربیت کودکان , خوراک کودکان و تکنیک های اموزش ابتدایی و … محتوا ارائه میکنند. همیشه طرز درست نگهداری از کودکان و نحوه درست تربیت و بقیه چالش هایی که والدین با انها مواجه هستند دارای ابهامات بسیار زیادی است.  محتوای جامع در این زمینه میتواند یک وبلاگ را به وبلاگ محبوب با مخاطبین غنی تبدیل کند.

 وبلاگ های کسب و کار

وبلاگ های کسب و کار نحوه راه اندازی و رشد کسب و کار ها , نحوه بازاریابی , تکنیک های فروش و… را به صورت محتوا ارائه میدهند.اکثر این وبلاگ ها دوره های اموزشی جامع و گام به گام در زمینه های کسب و کار مانند بازاریابی و رشد کسب و کار نیز برگزار میکنند. وبلاگ  محبوب سایت OptinMonster یک نمونه بسیار عالی در زمینه وبلاگ محبوب کسب و کار است. در این وبلاگ شما نحوه تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری را اموزش می بینید

 وبلاگ شخصی نیز یکی دیگر از انواع وبلاگ محبوب است!

وبلاگ شخصی متعلق به نویسندگان فردی است که تجربیات، ماجراها و زندگی روزانه را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارند. هدف از وبلاگ نویسی شخصی می تواند چیزی شبیه ایجاد یک تفاوت از طریق داستان های مثبت و یا تاثیر بر خوانندگان با دیدگاه های خود باشد.

وبلاگ نویسان شخصی نیز شامل عکاسانی می شوند که عکس های آنلاین را به اشتراک می گذارند تا پروژه های بیشتری برای عکاسی دریافت کنند.

وبلاگ های فیلم و سریال

وبلاگ های فیلم و سریال اخبار و بررسی فیلم های جدید و زندگی و اخبار و حواشی بازیگران را به اشتراک میگذارند. به طور کلی صنعت فیلم وسریال را با محتوای جذاب برای خوانندگان پوشش میدهند. این نوع وبلاگ ها مخاطبان زیادی دارند. اگر محتواهایی که وبلاگ نویسان در این زمینه ارائه میکنند جنجالی باشد در اینده از انها برای اکران فیلم و شنیدن نقد و بررسی های انها در مورد فیلم دعوت میشود.

وبلاگ خودرو و ماشین باز ها

وبلاگ های خودر معمولا در حوزه های اتومبیل های لوکس و ورزشی فعالیت میکنند. موضوعات بسیار وسیعی را از جمله اخرین مدل های خودرو , ویژگی های انها , مهندسی , ویژگی های ظاهری , مقاومت در انواع جاده ها و… پوشش میدهند. درمواردی نیز حتی میتوانند از نمایندگی های خودرو نیز فرصت هایی برای همکاری نیز دریافت کنند. این نوع وبلاگ ها تمام اطلاعاتی که از یک خودرو مدرن میتوانید دریافت کنید نظیر ویژگی های ظاهری , امنیت , معایب و مزایا و… دریافت کنید. 

بسیاری از مردم قبل از خرید خودرویی که به ان جذب شده اند وقت زیادی را صرف دریافت اطلاعاتی از خودرو مورد علاقه شان  میکنند. اگر میخواهید افراد علاقه مند به خودرو را تبدیل به مشتریان خود کنید این طرح بسیار عالی است. 

برخی از وبلاگ نویسان همچنین درباره راهنمایی های تامین مالی خودرو، ، پیشنهادات شرکت ها و بانک ها و  اطلاع رسانی دریافت وام خودرو  مینویسند. این کمک می کند که افراد علاقه مند به خودرو بودجه برای خرید خودرو مورد علاقه شان تامین کنند.

 وبلاگ های خبری

وبلاگ های خبری اخبار محلی را پوشش می دهند و راهی عالی برای دانش آموزان روزنامه نگاری برای ایجاد رزومه کاری و رشد مهارت های خود هستند. آنها می توانند  موضوعات بسیاری را پوشش دهند یا محدود به یک بخش خبر خاص باشند. وبلاگ ها فقط در مورد به اشتراک گذاری اخبار  ساخته نشده اند. انها میتوانند با دریافت نظرات و انتقادات تجربیات زیادی را کسب کنند.

وبلاگ های خبری  روز به روز برای پوشش دادن آخرین اتفاقات به روز می شوند. اخبار می تواند در مورد هر چیزی مانند تغییرات اقلیمی، نوآوری های علمی، فن آوری، سیاست، مذهب و موارد دیگر باشد. رسانه های بزرگ وبلاگ نویسان متعددی را برای کار بر روی هر یک از این موضوعات استخدام میکنند

وبلاگ  مخصوص حیوانات خانگی

این نوع وبلاگ ها مخصوص افرادی هستند که شامل حیوانات خانگی , دوستداران حیوانات , صاحبان پناهگاه های حیوانات و افرادی که به دنبال حیوان خانگی هستند.. وبلاگ نویسان حیوانات خانگی اطلاعاتی را درمورد حیوانات خانگی , مراقبت از حیوان خانگی , مواد غذایی انها و اموزش ارائه میکنند.

 نگهبان های مناطق حفاظت شده حیوانات  در مورد تلاش های خود برای حفاظت و نجات حیوانات  نیز مینویسند. وبلاگ نویسان حیوانات خانگی می توانند با فروشگاه هایی که محصولات مراقبت از حیوانات خانگی را به فروش درآورده اند، همکاری کنند.

گذشتن از حد و مرز محبوبیت با ساخت یک وبلاگ بازی!

وبلاگ های بازی جامعه بسیار بزرگی از علاقه مندان به بازی را تشیکل میدهند که  به دنبال مقالات درباره آخرین بازی ها، سخت افزار بازی، حوادث، بازی ها و موارد دیگر  هستند. این انجمن های بازی و گیم در سال های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

بیشتر وبلاگ های بازی به گیمر ها ،  تستر های بازی  و جوامع رسمی آژانس های  بزرگ توسعه ی بازی  مربوط می شود. آنها رویدادهای بین المللی برای بازیکنان و  مسابقاتی برای برندگان بازی ها دارند. این نوع وبلاگ  ها بسیار محبوب هستند و بسیار سریع رشد میکنند.

وبلاگ های تکنولوژی 

وبلاگ های تکنولوژی دست کمی از علاقه مندان به  گیم و بازی ندارند و شاید جامعه بزرگتری از ان نیز داشته باشند! علاقه مندان به سخت افزار , اخرین تکنولوژی ها , پرچم داران موبایل و لپ تاپ ها , نرم افزار های محبوب سیستم عامل های مختلف مانند ای او اس و اندروید و…این وبلاگ هارا تشیکل میدهند. افلیت مارکتینگ یا بازاریابی وابسته یکی از رایج ترین روش های کسب در امد در وبلاگ های تکنولوژی است. با بررسی جامع و مقایسه محصولات میتوانید علاقه مندان را به صفحه پرداخت ترغیب کنید. اگر نمیدانید افلیت مارکتینگ چیست مقاله جامع مارا در ان مورد حتما مطالعه کنید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما در انتخاب یک حوزه فعالیت از انواع بلاگ محبوب کمک کند. موفق باشید.

Sample plugin to test LicenseBox is active, Thank you for purchasing.

توصیه میکنیم این مطالب را هم حتما بخوانیدتا کنون دیدگاهی ارسال نشده است،

1 دقیقه وقت دارید؟

با باشگاه وردپرس آشنا شوید
دیدن این ویدئو فقط یک دقیقه زمان شما را می گیرد

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

برای دانلود ماهنامه لطفا فرم زیر را تکمیل کنید
 
دانلود ماهنامه باشگاه وردپرس
close-link