پنج دلیل اصلی که باید هر کسب و کاری تولید محتوا کند

اهمیت تولید محتوا در کسب و کار

درود به شما کاربران گرامی , 

 حتما تا به حال شنیده اید  که بیل گیتس در کنفرانسی گفتند که محتوا پادشاه است   اما چگونه ؟.تولید محتوا تولید محتوا یکی از عوامل مهم در بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو میباشد اما علاوه بر سئو محتوا چگونه باعث موفقیت یک کسب و کار و نداشتن محتوا چگونه باعث شکست کسب و کار میشود!
در این مقاله قصد داریم پنج دلیل اصلی که باید هر کسب و کاری محتوا تولید کند را ارائه دهیم.

 دلیل اول : گوگل به سایت های که محتوا تولید میکند علاقه نشان میدهد

سئو و تولید محتوا باهم رابطه مستقیم دارند و هر چقدر که محتوای عالی و با کیفیت برای کاربران تولید کنیم سئوی عالی نیز خواهیم داشت. تولید محتوا برای سئو و بهینه سازی سایتتولید محتوا باعث بروز شدن و زنده بودن سایت میشود که از نظر گوگل چنین سایت هایی بسیار ارزشمند میباشند . به خصوص در وب فارسی که محتوا بسیار کم میباشد و فقط با انتشار اندکی مقاله در صفحه اول هستید! و محتوای شما سرنوشت کسب و کار شمارا تایین میکند.

دلیل دوم :  در وب فارسی محتوا بسیار کم است و گوگل تشنه تولید محتواست!

همانطور که میدانید در وب فارسی بسیار محتوا کم است نسبت به سایر زبان ها و این یک فرصت طلایی است!  و اگر از این فرصت استفاده نکنید قاعده را خواهید باخت! تولید محتوا برای افزایش فروشبا استفاده از تولید محتوای سئو شده سریع در کلمات کلیدی پربازدید در صفحه اول خواهید بود و  کسب و کار شما رشد بسیاری زیادی خواهد داشت .  و اگر دست به کار شوید و تولید محتوا را شروع کنید محصولاتتان فروش بالایی خواهد داشت. همینطور اگر به طور مدام تولید محتوا کنید  وبسایت شما نیازی به بک لینک نخواهد داشت.

دلیل سوم : تولید محتوا کنید چون نیاز به همراهان خواهید داشت 

برای اینکه همراهان یا کاربران وبسایت خودرا افزایش دهید نیاز به تولید محتوا دارید. برای اینکه خدمات خودرا معرفی کنید و یا فروشی داشته باشید باید کاربران وبسایت شما علاقه مند به خدمات یا محصولاتتان باشند تولید محتوا برای افزایش کاربران. با تولید محتوا میتوانید کاربرانی علاقه مند به محصولات خود جذب کنید و افزایش فروش داشته باشید. با تولید محتوای درست برای کاربران علاقه مند به محصولات میتوانید برای کاربران نیاز ایجاد کنید و حالتی به وجود بیاورید که اگر کاربران شما محصول شما را تهیه نکنند انگار که چیزی را از دست داده اند و سپس مرز های فروش را خواهید شکست! 

دلیل چهارم : بازاریابی با محتوا برای افزایش فروش

همانطور که در قسمت بالا بیان کردیم برای افزایش کاربران وبسایت باید تولید محتوا کنید اما این کاربران چگونه به خریدار تبدیل میشوند؟
در مرحله اول باید برای کاربرانتان وضعیت را تجزیه تحلیل کنید و حالتی به وجود بیاورید که کاربران شما احساس نیاز کنند.بازاریابی محتوا
در مرحله دوم باید مشخص کنید که اگر این نیاز برطرف نشود چه فاجعه ای رخ خواهد داد و چه اتفاقات ناخوشایندی ممکن است رخ دهد!
سپس در مرحله اخر باید برای کاربرانتان ثابت کنید که با محصول و خدماتی که دارید میتوانید این نیاز را برطرف کنید.
باید محصول یا خدمات شما به گونه ای باشد که پاسخ نیازی که ایجاد کردید را بدهد سپس با فروش لذت ببرید!

دلیل پنجم : با تولید محتوای اختصاصی ثابت کنید که در این کار متخصص هستید!

کاربرانی که محتوای اختصاصی مطالعه کنند بیشتر به خدمات و محصولات وبسایت اعتماد میکنند. تولید محتوای اختصاصیباید محتوایی تولید کنید که برای کاربران وبسایتتان سوال ایجاد شود و همیشه قسمت نظرات وبسایت شما پر از کامنت باشد و اگر چنین شرایطی به وجود بیاید گوگل وبسایت شمارا یک وبسایت مرجع شناسایی میکند و همیهش در صفحه اول خواهید بود. تولید محتوای اختصاصی باعث میشود که گوگل درک کند وبسایت شما یک وبسایت واقعی است و پاسخ نیاز کاربرانتان را میدهد. !

 

جمع بندی : تولید محتوا سرنوشت وبسایت شمارا مشخص میکند و باید برای تولید محتوا و بازاریابی از محتوا هدف گزاری کنید و کاربران و رقیبانتان را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. با تولید محتوای متداول و منظم سئوی وبسایت شما پیشرفت میکند و با تولید محتوای اختصاصی وبسایت شما مرجع میشود و همیشه در صفحه اول خواهید بود و با نیازی که ایجاد میکنید برای کاربران و با محصولی یا خدماتی که پاسخ این نیاز را میدهید وبسایت شما تبدیل به یکی از موفقترین سایت ها میشود!

توصیه میکنیم این مطالب را هم حتما بخوانیدتا کنون دیدگاهی ارسال نشده است،

1 دقیقه وقت دارید؟

با باشگاه وردپرس آشنا شوید
دیدن این ویدئو فقط یک دقیقه زمان شما را می گیرد

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

برای دانلود ماهنامه لطفا فرم زیر را تکمیل کنید
 
دانلود ماهنامه باشگاه وردپرس
close-link