49 از بهترین قالب های رایگان وبلاگی وردپرس در سال 2018 (بخش سوم )

بهترین قالب های رایگان وبلاگی وردپرس

سلام به کاربران عزیز , در مطلب قبلی 25 از 49 قالب برتر وبلاگی وردپرس را معرفی کردیم. در این بخش به ادامه معرفی قالب های وبلاگی وردپرس میپردازیم.

قالب شماره بیست و شش : BarlettaBarletta قالب

بارالت یک تم وبلاگی سبک و زیبا برای وردپرس است. این قالب مناسب قالب های لایف استایل , فاشیون , غذا ,  و مد است. این قالب در بهبود افزایش خوانایی  و نمایش باشکوه تصاویر شماست. این طرح دارای دوستون با نوار کناری در سمت راست است.
این قالب از  هدر سفارشی , بکگراند سفارشی , و همینطور  از محتوای ویژه در اسلایدر پشتیبانی میکند.

قالب شماره  بیست و هفت : Revive

Revive

Revive یک تم وبلاگ زیبا برای وردپرس است. این قالب با طرح قالب مجله ای دارای یک هدر تصویر  بزرگ در بالا میباشد و   محتوای شما در گرید های ویژه ای نمایش داده میشوند. این قالب از فونت های زیبا و چند طرح مختلف نیز پشتیبانی میکند.

قالب شماره بیست و هشت Hiero

Hiero

Hiero یک قالب وبلاگی وردپرس با طرح  مجله ای است. این قالب از رنگ های بولد در هدر استفاده میکند. این طرح دارای دو ستون و یک منو در بالا میباشد. صفحه اصلی اخرین پست هایی را که منتشر کرده اید با تصاویر برجسته و ویژه ای به نمایش در می اورد.

قالب شماره بیست و نه Zeal

 

ZealZeal  یک تم رایگان وبلاگی وردپرس با طراحی بسیار خلاقانه است. این قالب دارای امکاناتی مانند اپشن فیلتر رنگ ,  پست های سفارشی شده و ویجت های برجسته میباشد که با دانش ترکیب رنگ طرح خیره کننده ای را به وجود اورده است.
این قالب از رنگ های سفارشی , هدر سفارشی  و رنگ پس زمینه سفارشی پشتیبانی میکند.

قالب شماره سی Tracks

Tracks Tracks یک تم وبلاگ وردپرس طراحی شده برای وبلاگهای شخصی، مجلات و وب سایت های عکاسی است. این قالب شامل لوگو در هدر , ایکون های شبکه های اجتماعی ,  نوار جستجو  , و بخش هایی برای ویجت است.صفحه اصلی دارای یک طرح grid از پست های شما با تصاویر برجسته است.

قالب شماره سی و یک  Extant

Extant Extant  یک قالب وردپرس وبلاگی رایگان که به ویژه برای عکاسان و هنرمندان طراحی شده است. این قالب هیچ ستونی و هیچ ویجتی ندارد. صفحه اصلی پست های شمارا گرید بندی میکند و با  عنوان پست و تصاویر برجسته ان را به نمایش در می اورد. این قالب دارای یک منو انعطاف پذیر با دو طرح مختلف است که میتوانید ان را سفارشی سازی کنید.

قالب شماره سی و دو Scratchpad

 

Scratchpad

Scratchpad  یک قالب وبلاگ با سفارشی  سازی دلخواه و رنگارنگ برای وردپرس است.این قالب با مجموعه ای از سبک ها , الگو ها و نقاشی ها باعث ایجاد یک نگاه زیبا و سرگرم کننده میشود. این قالب از فرمت های مختلف پست هارا پشتیبانی میکند. این قالب دارای یک ستون در سمت راست و در بخش پایین قالب میباشد.

قالب شماره سی و سه The Columnist

 

columnist  یک قالب وردپرس رایگان است که به ویژه برای وبسایت های مجله ای طراحی شده است. این قالب دارای طرح های مختلف برای صفحه اصلی , ارشیو ها , صفحات تکی و buddypress , bbpress میباشد همچنین این قالب شامل یک اسلایدر شناور کاملا ریسپانسیو با چهار رنگ مختلف است.

قالب شماره سی و چهار Satori

Satori

Satori  یک قالب وردپرس رایگان است که امکاناتی بسیاری برای سفارشی سازی و مناسب برای وبسایت های شخصی و وبلاگی است. این قالب شامل  امکاناتی مانند یک هدر تمام عرض در صفحه اصلی  , طرح های مختلف برای سفارشی سازی ,  پشتیبانی از ووکامرس , بخشی برای ویجت ها و پست تایپ های مختلف است.

قالب شماره سی و پنج Nitro

Nitro

نیترو یک قالب وردپرس با قابلیت سفارشی سازی و بسیار بالا میباشد  این قالب دارای  ویجت های چندمنظوره و طرح صفحه اصلی بسیار زیبا مباشد که محتوای وبسایت به صورت زیبا لیست میشوند.  این قالب از  هدر های سفارشی , رنگ پس زمینه سفارشی ,  منوهای شبکه های اجتماعی سفارشی و رنگ های سفارشی پشتیبانی میکند

قالب شماره سی و شش WriterBlog

 writerblog یک قالب رایگان است که برای وبسایت های وبلاگی  با سبک کلاسیک طراحی شده است.این قالب شامل دارای طرح دو ستونه در سمت راست. این قالب از هدر سفارشی , بک گراند سفارشی و نیز از رنگ های سفارشی پشتیبانی میکند.

قالب شماره سی و هفت Illdy

Illdy Illdy یک تم وردپرس چند منظوره مناسب برای وب سایت های کسب و کار، شخصی،  و مجله  ای است. این قالب از تکنولوژی بوت استرپ ساخته شده است. Illdy  شامل یک هدر بزرگ که از تصاویر تشکیل شده است ,  دوستون با طرح تمام عرض است. این قالب از بکگراند سفارشی و رنگ سفارشی پشتیبانی میکند. 

قالب شماره چهل  Tecblogger

tecblogger Tecblogger تم وبلاگ وردپرس ساده و تمیز است. این قالب شامل یک طرح کلاسیک , محدوده ای برای محتوا و دو ستون در سمت راست و یک منوی انعطاف پذیر است. قالب Tech bloggler از هدر سفارشی , رنگ های سفارشی , و بک گراند سفارشی پشتیبانی میکند.

قالب شماره چهل و دو  MadHat

MadHat MadHat  با تکنولوژی بوت استرپ ساخته شده است و یک تم وردپرس چند منظوره  که دارای یک طرح سیاه و سفید است که می تواند به راحتی سفارشی شود.  این قالب دارای امکاناتی مانند  , فونت سفارشی , پست های چندمنظوره و یک ساید بار که به راحتی قابل سفارشی سازی است میباشد.

قالب شماره چهل و پنج Garfunkel

Garfunkel Garfunkel یک تم وبلاگ وردپرس است که دارای یک طرح  گرید بندی برای  محتوا در صفحه اصلی است. این قالب از هدر های سفارشی , بک گراند سفارشی و شش فرمت مختلف برای پست ها ( شامل یک اسلایدر ) شش طرح مختلف برای ویجت ها , منوی شبکه های اجتماعی ,   و دو تم مختلف پشتیبانی میکند.

قالب شماره چهل وشش  Author

Author Author یک قالب زیبا و وبلاگی مناسب برای نویسندگان  و سایت های شخصی است.این قالب شامل یک ستون در سمت چپ که دارای مشخصات نویسنده , ایکون های شبکه های اجتماعی , منو ها , دسته بندی ها ویک بخش برای محتوا در سمت راست است. این قالب از رنگ های سفارشی , بک گراند سفارشی , و فرمت های مختلف برای ارسال پست پشتیبانی میکند.

قالب شماره چهل و هشت Tempo

Tempo Tempo یک  تم وبلاگ وردپرسی  نوین  و مدرن است که می تواند به راحتی به منظور  یک وب سایت کسب و کار استفاده شود. این قالب شامل یک تایپوگرافی تمیز و یک لوگو درخشان است. این قالب از هدر سفارشی , دکمه های سفارشی ,  لینک های شبکه های اجتماعی , سایدبار در سمت چپ و راست ,  و ویجت های سفارشی پشتیبانی میکند.

قالب شماره چهل ونه iFeature 

iFeature iFeature یک تم مدرن و شیک وردپرسی مناسب برای مجلات، کسب و کار،  وبسایت های شخصی و وب سایت نمونه کار است.  این قالب دارای یک تصویر تمام عرض برای پس زمینه , یک اسلایدر در قسمت بالا که به همراه ان محتوای شما گرید بندی شده اند.
همچنین این قالب  دارای امکاناتی مانند , باکس نویسنده ,  ویجت های مختلف  , و چند طرح مختلف است. تمام بخش های این قالب به راحتی قابل سفارشی سازی است.
موفق باشید.

 

Sample plugin to test LicenseBox is active, Thank you for purchasing.

توصیه میکنیم این مطالب را هم حتما بخوانیدتا کنون دیدگاهی ارسال نشده است،

1 دقیقه وقت دارید؟

با باشگاه وردپرس آشنا شوید
دیدن این ویدئو فقط یک دقیقه زمان شما را می گیرد

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

برای دانلود ماهنامه لطفا فرم زیر را تکمیل کنید
 
دانلود ماهنامه باشگاه وردپرس
close-link