https://topcr.org/tv/ click this over here now https://pretty.porn/interracial.html https://hdxxxtube.online

27 تم وردپرس برای استارت آپ ها

آیا دنبال قالب استارت آپی وردپرسی برای سایت خود می گردید؟

استارت اپ ها  به یک پلتفرم قابل اعتماد برای سایتشان نیاز دارند، پلتفرمی که  متناسب  با رشد استارت آپ ، تغییر کند.در این مقاله ،  دست چینی از بهترین تم های وردپرس برای استارت اپ ها را ارائه می کنیم که می توانید برای شروع سایت کسب  و کار خود از آن استفاده کنید.

سایت استارت اپ خود را با وردپرس بسازید

وردپرس یکی از محبوب ترین سایت ساز ها در صنعت است. استارت پ های زیادی وردپرس را برای  لانچ سایت های تجاری انتخاب کرده اند.

برای شروع کار ابتدا باید دامنه  و هاست تهیه کنید. حال بیایید  نگاهی به بهترین تم های وردپرس برای استارت اپ ها بیاندازیم .

قالب  Hestia Pro

Hestia

Hestia   یک تم چند منظوره وردپرسی برای سایت های کسب و کار ها ، استارت اپ ها و فروشگاه های انلاین است.  این قالب با تمام پلاگین های وردپرس  سازگار است، پس به راحتی می توانید هر امکاناتی را به سایت خود اضافه کنید. Hestia ، ریسپانسیو و سریع  و سئو شده  است.

امکان اضافه کردن اسلایدر عکس و بکگراند ویدئویی در این تم وجود دارد. Hestia  با تمام صفحه ساز ها مطابقت دارد، به همین دلیل به راحتی می توانید سایت خودتان را شخصی سازی کنید . اگر قبل از پرداخت هزینه قالب، می خواهید از آن استفاده کنید، پس می توانید نسخه رایگان ان را دانلود کنید.

قالب استارت اپ Rocked Pro

Rocked

Rocked Pro قالبی غیر رایگان برای  سایت استارت اپ ها است. این قالب دارای گجت های ویژه، طرح های اضافی  برای صفحه ها،  امکانات ویژه برای پست ها و صفحه ها و ووکامرس  پیشرفته است.Rocked Pro کاملا ریسپانسیو است.

برای سفارشی سازی اسان تر، می توانید از تنظیمات شخصی ساز ویژه ای  که دارای مشاهده   زنده ی تغییرات استفاده کنید.

پلاگین اسلایدر این قالب ، در اضافه کردن اسلایدر عکس تمام صحفه به بخش header سایت به شما کمک می کند.

قالب استارتاپ Bramble 

Bramble

Bramble  قالبی چند منظوره و زیبا است که  برای سایت های استارت اپ ها طراحی شده است. صفحه اصلی این تم بسیار زیباست ، و می توانید با صفحه سازها  ان را باز طراحی کنید.  این تم ریسپانسیو است و توسط  فونت گوگل برای داشتن تایپو گرافی بهتر پشتیبانی می شود.

بکگراند ویدئویی، امکانات صفحه ، فرم های تماس و نمونه کارهااز دیگر امکانات این قالب است. همچنین این تم می تواند در سایت های چند زبانه استفاده شود.

قالب استارتاپ StartRight 

StartRight

StartRight  قالبی حرفه ای برای سایت های وردپرسی و استارت اپی است.

این قالب امکاناتی دارد که به کمک انها می توانید رنگ ها، فونت ها، لوگو و … را تغییر دهید. این قالب از پلاگین سایت ساز Elementor پشتیبانی می کند، که  می توانید طرح های دلخواه خود را  طراحی کنید . کاملا ریسپانسیو و سئو شده است، که باعث می شود بتوانید سایت خود را ارتقاء دهید.

شخصی ساز زنده این قالب دارای امکانات اضافی است که می توانید  تنظیمات سایت خود را مدیریت کرده و همزمان با مشاهده آن ، ویرایش کنید . برای استفاده در قالب وردپرسی ساده و راحت  بوده و ویژگی های منعطف زیادی دارد.

قالب استارتاپNaturelle 

Naturelle

Naturelle  یکی دیگر از تم های وردپرسی  تک صفحه ای فوق العاده است. قابلیت پیمایش و اسکرول متفاوت این قالب  باعث می شود که  بازدید کنندگان سایت اسکرول  روان و لطیف را  تجربه کنند. سادگی این قالب باعث می شود که کارکردن با ان نیز راحت باشد.

پنل امکانات ویژه ی این قالب به شما در اضافه کردن لوگو، لینک های رسانه های مجازی، تغییر رنگ ها و هر کاری که بخواهید با سایت خود انجام دهید ، کمک می کند.  از سایت ساز مخصوص این قالب نیز می توانید برای راحتی در شخصی سازی استفاده کنید.

قالب  استارتاپ ElitePress 

ElitePress

ElitePress  دارای طراحی زیبا است و برای سایت های استارت اپی و وردپرسی رایگان است. اسلایدر تمام صفحه ،  بخش HEADER  برای نمایش اطلاعات، بخش سریس ها و پروژه ها و بخش پست های اخیر بلاگ از دیگر بخش های این قالب است.

با شخصی ساز کاربر پسند این قالب ، به راحتی می توانید تنظیمات قالب را تغییر داده و بصورت زنده تغییرات را مشاهد  ه کنید.

قالب وردپرس Business Hub

Business Hub

اگر شماهم به دنبال قالب وردپرسی  روان ، ظریف و مدرن هستید ، پس نگاهی به Business Hub بیاندازید.

این قالب وردپرسی رایگان بوده و براحتی برای سایت های استارت اپی تجاری حرفه ای استفاده گردد.

زمانبند رویداد ها ، فید شبکه های اجتماعی، ووکامرس پیشرفته و بخش  نظرات از دیگر امکانات این قالب است. راه اندازی و تنظیم این قالب بسیار راحت بوده و با پلاگین های صفحه ساز دلخواهتان سازگار است.

قالب استارتاپ Business World 

Business World

Business World  یکید یگر از تم های حرفه ای وردپرس برای استارت اپ ها است. اسلایدر تصویر کاربر پسند که تصاویر ویژه را به نمایش می گذارند از امکانات این قالب است. این قالب سئو شده است و به راحتی می توانید رسانه های اجتماعی را بصورت یکپارچه استفاده کنید.

این قالب دارای چند طراحی ویژه ، گزینه های رنگ نامحدود، ویجت های سفارشی و  قالب صفحه اول سایت است. این قالب در اضافه کردن صفحه های تماس  به شما کمک می کند.

قالب استارتاپ Parallax One Plus

Parallax One Plus

Parallax One Plus یکی دیگر از تم های ساده و زیبا  وردپرس برای استارت اپ ها است. طراحی نمونه کارهازیبا ، بخش نظرات کاربران، رسانه های اجتماعی پیشرفته و پشتیبانی از ووکامرس از امکانات این قالب است. همچنین دارای صفحه ساز ، shortcode برای پلاگین ها ،انتخاب رنگ ها و… است.

شخصی ساز زنده این قالب کاربر پسند و استفاده از آن راحت است. Parallax One Plus امکان نمایش اخرین اخبار در صفحه اول  و ایجاد بلاگ جداگانه با طراحی زیبا را به شما میدهد.

قالب استارتاپ Root Pro 

Root Pro

Root Pro  قالبی مینیمال برای استارت اپ ها است. دارای   پنل ویژگی  با استفاده  ساده و راحت به منظور مدیریت تنظیمات سایت است.  Root Pro  دارای طراحی قدرتمندی برای صفحه اول سایت است. صفحه اول این قالب با صفحه ساز قالب طراحی است و در مرتب سازی امکانات سایت نظیر ویجت های وردپرسی  به شما کمک می کند.

ویجت های سفارشی ، اسلایدر، رنگ های نامحدود، طراحی HEADER   و تایپو گرافی پیشرفته از دیگر امکانات این قالب است. کدهای کوتاه یا shortcode مخصوص این قالب ، در اضافه کردن سایر امکانات در بخش های مختلف سایت به شما کمک می کند.

قالب وردپرس Enlighten 

Enlighten

Enlighten  قالب وردپرسی چند منظوره و رایگان است که اسلایدر های خلاقانه صفحه اول سایت ، بخش ویدئو، بخش نظرات کاربران ، منو ها، ویجت های سفارشی و … از امکانات آن است. این قالب  واکنشگرا و کاملا سئو شده است.

بخش شمارشگر این قالب، جوایز استارت اپ را نمایش می دهد . سایدبار ، ویجت های footer ، مشتریان، پیام های توئیتر و بخش نمونه کارهازیبا از دیگر بخش های این قالب است.

قالب استارتاپ وردپرس Ultra 

Ultra

Ultra  قالبی انعطاف پذیر برای وردپرس است که برای سایت های استارت اپ ها استفاده می شود. Themify Builder  که در این قالب و جود دارد ،  در راه اندازی سایت با روش  drag and drop کار ساز است. طراحی های چندگانه صفحه اول سایت ، به شما امکان می دهد تا بهترین طراحی را برای سایت خود انتخاب کنید.

برای نصب راحت تر، راه انداز مخصوص این قالب در زمانی کوتاه تر  عملیات نصب را انجام می دهد.  Ultra  ساده ، کاربر پسند  و استفاده از ان راحت است.

قالب وردپرس Potenza 

Potenza

Potenza  یکی دیگر از قالب های فوق العاده برای سایت های استارت اپی است. طراحی  این قالب بصورت تک صفحه ای است و از ویجت های وردپرس استفاده می کند. امکانات drag and drop  این قالب در طراحی راحت تر این قالب به شما کمک می کند. ویجت های سفارشی ، طراحی های انعطاف پذیر ، انیمیشن ها و … از دیگر وژگی های این قالب است.

از امکانات مهم دیگری  که این قالب دارد می توان به رنگ های نامحدود، پیمایش روان ، تصاویر و ویدئو های بکگراند و رسانه های مجازی پیشرفته اشاره کرد.

سرویس ها، مشتریان ، نمونه کارهاو بخش قیمت ها از دیگر بخش های این قالب است.

قالب وردپرس Landing 

Landing

Landing  قالبی زیبا است که  برای سایت های وردپرسی و استارت اپی طراحی شده است. صفحه ساز پیشرفته این قالب  ، شخصی سازی آن را راحت تر کرده است.

 mailchimp پیشرفته ، ووکامرس  پیشرفته  برای راه اندازی فروشگاه انلاین ، نمونه کارهاو  انواع رویداد های پست ها ، طراحی تمام صفحه  و … از امکانات این قالب است که می توانید با اضافه کردن بخش هایی مانند تصاویر، اسلایدر، متن های دلخواه و… آن را سفارشی کنید.

قالب استارتاپ Enterprise 

Enterprise

Enterprise  قالبی  ظریف و حرفه ای برای سایت های استارت اپی است. دارای طراحی شسته رفته  و تمیز است ، که می توانید محتوای خود را در بلاک های آن قرار دهید. Enterprise   دارای بخش های برای سرویس ها، پورتوفیلو، نظرات کاربران و پروفایل کاربران در صفحه اصلی است.

 

این قالب دارای سایت ساز مخصوص به خود است که با استفاده از ویجت های وردپرس ، صفحات زیبایی را برای سایت شما می سازد.

قالب استارتاپ وردپرس Presence 

Presence

یکی از قالب های وردپرسی چند منظوره برای تمام سایت های تجاری است.  راه انداز سریع این قالب به شما  ،  در راه اندازی و لانچ  سریع یک سایت  قابل تنظیم و ریسپانسیو   کمک می کند.

طراحی های مختلف  صفحات، انتخابرگ های رنگ، ویجت های سفارشی و طراحی های اسلایدر از امکانات این سایت است. بخش پورتوفیلو، نظرات کاربران، پیام خوشامد گویی ، و طراحی زیبای بخش HEADER از دیگر امکانات این سایت است.

قالب وردپرس استارتاپ Highend 

Highend

Highend   یک تم تجاری  و استارت اپی برای سایت های وردپرسی است. از امکانات این قالب می توان به طراحی های مختلف  دمو که به راحتی  روی سایت قرار می گیرد می توان اشاره کرد.  علاوه بر این ، صفحه سایز مخصوص این قالب در شخصی ساز بهتر سایت به شما کمک می کند. پنل امکانات قالب ، در طول نصب قالب  مفید واقع  خواهد شد.

ویجت های مخصوص ، اسلایدر  تصاویر، طراحی های صفحه های سایت  و … از امکانات این قالب است. Highend   با استفاده از شخصی ساز زنده این قالب  می تواند کاملا شخصی سازی شود که امکاناتی نظیر تغییر رنگ ها، اضافه کردن پورتوفیلو، منو ها  و پشتیبانی از فونت های گوگل را دارا است.

قالب  وردپرس Struct

Struct

  یکی دیگر از تم های زیبای وردپرس برای سایتهای استارت اپی است.  انواع پست ها این قالب به شما کمک می کند تا بتوانید صفحاتی برای سرویس ها، کاربران، راهنما ،پرس های متداول ، اسلاید شو ها و… ایجاد کنید پشتیبانی این قالب از .صفحه ساز در ساخت و طراحی صفحهات زیبا به شما کمک خواهد کرد.

Struct  مجموعه ای امکانات کمکی مانند ویجت های مخصوص ، طرح های رنگی زیبا،  طرح های اضافی  برای صفحات و… است.

قالب استارتاپ Plum 

Plum

Plum  قالبی رایگان برای  کسب  و کار ها و استارت اپ ها است. طراحی متعدد /HEADER ، طراحی های مخصوص صفحات،  سایدبار  و … از امکانات این قالب است. همچنین اسلایدر قدرتمند تصاویر این قالب با انیمیشن ها ، بخش پست های ویژه و ویجت های مخصوص از دیگر امکانات این قالب است.

کاربر پسندی و استفاده راحت از ویژگی های این قالب است. سفارش ساز انلاین این  قالب ،  در انتخاب رنگ ها، منو ها ، ایکون های رسانه های اجتماعی و … به شما کمک می کند..

قالب وردپرس Venture 

Venture

Venture  قالبی حرفه ای و مدرن برای سایت های استارت اپی است. طراحی ریسپانسیو، صفحه ساز مخصوص ، پشتیبانی از ووکامرس و … از ویژگی های این قالب است. ویجت های سفارشی مانند صفحات داخلی که برای ایجاد فهرست انلاین کسب و کارتان به شما کمک خواهد کرد.

شخصی ساز زنده و انلاین این قالب با تنظیمات اضافی برای طراحی راحت تر سایت و پیش نمایش تمام تغییرات به شما کمک خواهد کرد.

قالب استارتاپ Roxima 

Roxima

Roxima  قالب وردپرسی حرفه ای برای سایت های استارت اپی است. این قالب امکان طراحی یکپارچه  را با استفاده از صفحه ساز مخصوص ، طراحی منعطف، ویجت های سفاشی، شخصی ساز زنده قدرتمند  بهمراه امکانات مفید دیگری که شما نیاز خواهید داشت ، را  ارائه می دهد.

Roxima  بخش های ویژه ای  برای سرویس ها، نمونه کارها ، مشتریان ، پروفایل تیم دارد.از لحاظ سرعت و کارایی بهینه سازی شده است که تجربه کاربری سایت شما را بالا ببرد.

 قالب وردپرس Illdy 

Illdy

Illdy  قالب وردپرس رایگان با طراحی زیبا و  امکانات قدرتمند برای ساخت سایت برای استارت اپ است. این قالب، چند منظوره و واکنشگرا بوده که می تواند برای ایجاد سایت های تک صفحه ای یا چند صفحه ای استفاده شود..

این قالب به راحتی نصب  و شخصی سازی می شود. به راحتی می توانید بخش های نظرات کاربران، نمونه کار ها، در باره ما و شمارنده  انمیشنی را به صفحه اصلی خود اضافه کنید .

 

قالب وردپرس استارتاپ خلاقانه Creativo 

Creativo

Creativo  یکی دیگر از قالب های فوق العاده و خلاقانه وردپرس برای سایت های استارت اپی است.صفحه ساز مخصوص ، اسلایدر تصویر و ویدئو، پلاگین چت انلاین از ویژگی های این قالب است. Creativo  واکنشگرا ، سئو شده و دارای استفاده اسان است.

ازدیگر امکانات این قالب می توان به طرح های رنگی نام حدود، طراحی  های متعدد صفحات و پوسته ها، طراحی هدر با افکت های زیبای  بکگراند  اشاره کرد.

قالب وردپرس Cronus 

Cronus

Cronus  تم وردپرسی زیبایی است که دارای طراحی  مدرن و تمیز برای سایت های استارت اپی است که برای هر نوع سایتی می توان از ان استفاده کرد

این قالب مجموعه ای از امکاناتی نظیر رنگ بندی مخصوص ، تصاویر بکگراند،  سایدبار های متعدد، ویجت های متعدد برای سهولت شخصی سازی است.

قالب استارتاپی Business Press

Business Press

Business Press قالبی واکنشگرا و چند منظوره برای سایت های تجاری و استارت اپی است. این قالب  را می توانید کاملا شخصی سازی کنید ، و  استفاده از ان برای افراد مبتدی بسیار راحت است. امکانات قدرتمند آن برای ایجاد بلا، لندینگ پیج، صفحات نمونه کار ها و دیگر صفحات بی نظیر است

این قالب از پلاگین های صفحه ساز پشتیبانی می کند . بخش HEADER چسبنده ، رنگ های مخصوص، بلاک های محتوای ویژه نیز از دیگر ویژگی های این قالب است

امیدواریم این  مقاله برای انتخاب بهترین قالب برای استارت اپ شما مفید باشد.

 

توصیه میکنیم این مطالب را هم حتما بخوانیدتا کنون دیدگاهی ارسال نشده است،

1 دقیقه وقت دارید؟

با باشگاه وردپرس آشنا شوید
دیدن این ویدئو فقط یک دقیقه زمان شما را می گیرد

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link
دوره طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتیمشاهده اطلاعات دوره