24 قالب برتر وبلاگی مناسب برای وبسایت های سفری برای وردپرس (بخش دوم)

پوسته گردشگری رایگان برای وردپرس

درود به شما کاربران عزیز , در مطلب قبلی سیزده قالب از 24 قالب  وردپرسی مناسب برای وبسایت های گردشگری را معرفی کرده ایم. در این مقاله به ادامه معرفی این قالب ها میپردازیم.

قالب شماره چهارده Feltmag

Feltmag

Feltmag  یکی دیگر از قالب های فوق العاده گردشگری با محتوای  ارزشمند برای وردپرس است. این قالب مدرن دارای یک هدر تمام صفحه است که محتوای شمارا با گرید بندی زیبا به نمایش در می اورد.
این قالب شامل دو منو در قسمت هدر , تصاویر برجسته بزرگ , طرح های مختلف , طراحی انعطاف پذیر , ویجت های سفارشی , دکمه های شبکه های اجتماعی  , و… است. این قالب فوق العاده اسان برای راه اندازی وبلاگ گردشگری و سفارشی سازی ان برای مبتدیانی است که تازه  تولید محتوا را شروع کرده اند .

قالب شماره پانزده Explorer

Explorer

ایا به دنبال  یک قالب انعطاف پذیر برای تولید محتوا در حوزه سفر و گردشگری هستید؟ نگاهی به Explorer بیاندازید. این یک قالب مدرن دارای یک منو ناوبری در قسمت بالا , لوگو سفارشی ,  و یک طرح استاتیک حرفه ای برای صفحه اصلی است.
این قالب بسیار ساده و اسان برای راه  اندازی است و شما فقط  کافیست چند اپشن را بررسی کنید و در صورت نیاز انهارا فعال کنید. 
این قالب طرح های  متعدد و بسیار زیادی برای صفحات مختلف از جمله صفحه 404 دارد. همچنین این قالب  از ووکامرس جهت راه اندازی فروشگاه انلاین و از wpml برای راه اندازی وبسایت چند زبانه پشتیبانی میکند.

قالب شماره شانزده The Traveler

Traveler

Traveler  یکی دیگر از گزینه های موجود  برای ایجاد وبلاگ با محتوای غنی در حوزه سفر و گردشگری و راهنمای مسافرت و تور و…  میباشد. صفحه اصلی این قالب از اصول یک طرح سنتی پیروی میکند که پست های شمارا در گرید بندی های فوق العاده به نمایش در می اورد.
همچنین این قالب شامل تصویر پس زمینه تمام صفحه , feed اینستاگرام ,  قالب های مختلف برای صفحات مختلف سایت مانند 404 ,  ویجت های سفارشی , دکمه های شبکه های اجتماعی و … میباشد. 
این قالب با ویرایشگر زنده ای که دارد از ویرایش زنده صفحات بسیار لذت خواهید برد.

قالب شماره هفده Travel Log

Travel Log

Travel log یک قالب وردپرس ساده و بسیار اسان برای راه اندازی و مناسب برای وبسایت های وبلاگی , راهنمای تور و گردشگری است. همچنین این قالب دارای افزونه های میباشد که میتوانید با اضافه کردن ان امکانات ویژه ای برای علاقه مندان به سفر و گردشگری فراهم کنید.
در قسمت بالای این قالب یک اسلایدر بسیار زیبا با ترنزیشن های جذاب میباشد. این قالب بسیار اسان برای راه اندازی است و این ویژگی را در هنگام استفاده از ویرایشگر زنده ای که دارد بیشتر حس میکنید.  همچنین ویرایشگر زنده این قالب المان های فوق العاده ای برای اضافه کردن در وبسایت دارد.

قالب شماره هجده Indigo

Indigo یکی دیگر از تم های وردپرس چند منظوره مناسب برای مجلات و وبلاگ های سفر است. این قالب دارای یک منو در قسمت بالا به دنبال ان لوگو سفارشی و سپس یک اسلایدر با پشتیبانی از اصول سئو میباشد.این قالب دارای دو طرح مختلف صفحه اصلی مجله ای و وبلاگی میباشد که با توجه به سلیقه  تان میتوانید یکی از این طرح هارا برای محتوایتان انتخاب کنید. این قالب دارای ویجت های اختصاصی میباشد و امکانات بسیار جذابی را برای مخاطبین شما فراهم میکند. این قالب مانند قالب های دیگر دارای صفحه ساز اختصاصی  میباشد که با توجه به المان هایی که دارد این قالب را از دیگر قالب های وبلاگی و مناسب برای سفر و گردشگری متمایز کرده است.

قالب شماره نوزده Noozbeat

Noozbeat  یک قالب رایگان وردپرسی است که از با توجه به اصول رابط کاربری و تجربه کاربری ساخته شده است. این قالب بسیار مناسب برای وبسایت های سفر و ماجراجویی است. صفحه اصلی پست های اخیر شما در گرید های داینامیک که از تصاویر برجسته و عنوان مقاله تشکیل شده است به نمایش در می اورد. با استفاده از این قالب به راحتی میتوانید با کشیدن و رها کردن امکانات زیادی به قالب اضافه کنید. این قالب دارای چند ویجت برای شبکه های اجتماعی است . اگر شما روزانه نیاز به تولید محتوا دارید این قالب بسیار مناسب است چون با طراحی ux که دارد بسیار مناسب برای وبسایت با محتوای غنی است.

قالب شماره بیست Noteblog

Noteblog

Noteblog یک تم وردپرس رایگان مناسب برای وبسایت های وبلاگی , سفری ,  ورزشی , و وبسایت های گردشگری و ماجراجویانه است.  این تم ساده و ظریف دارای یک هدر با تصویر تمام عرض در قسمت بالا است  که به دنبال ان پست هایی که اخیرا منتشر کرده اید به صورت گرید بندی به نمایش در می اورد که شامل تصاویر برجسته و عنوان و چکیده ای از محتوایی است که منشتر کرده اید.

این قالب همانند قالب های دیگری که معرفی کردیم از گزینه های بسیار پیشرفته ای برای سفارشی سازی قالب پیشتیبانی میکند که ویراشگر انلاینی که دارد میتوانید با ابزار های بسیار جذابی به ویرایش قالب سایت بپردازید. این قالب بر اساس اصول سئو ساخته شده است و بسیار بهینه برای گوگل و همچنین بسیار بهینه برای سرعت سایت است که ریکوئست های قالب را با طراحی هوشمند تا حد چشمگیری کاهش داده است.

قالب شماره بیست و یک Medias

Medias

Medias یک تم وردپرس انعطاف پذیر برای محتوای پادکستی  ، وب سایت های شخصی و وبلاگ های سفر است. که  شامل طرح بندی ها و سبک های مختلف برای نمایش پست ها و سایر مطالب شماست.  این قالب دارای یک هدر است که از یک مگا منو تشکیل شده است و یک اسلایدر با طراحی مینیمال است که این قالب را بسیار جذاب کرده است.
این قالب از فونت های گوگل ,  و افزونه های ترجمه پشتیبانی میکند و به راحتی میتوانید با استفاده از این قالب وبسایت چند زبانه خود را راه اندازی کنید. علاوه بر اینکه این قالب دارای یک ویرایشگر زنده میباشد میتوانید افزونه های صفحه ساز را نصب کنید و المان های بیشتری به صفحات اضافه کنید.

قالب شماره بیست و دو  Publisher

Publisher

قالب ناشر یکی دیگر از قالب های فوق العاده با طراحی بسیار جذاب برای وبسایت های وبلاگی و گردشگری و ماجراجویانه است. این قالب شامل یک طرح صفحه اصلی مدرن با هدر های سفارشی است که به دنبال ان مقالات اخیر شما در گرید بندی با یک تصویر و عنوان مقاله و چکیده ای از مقالات به نمایش در می اید. این قالب امکانات بسیار زیادی مانند اسکریپت های مختلف ,  فرم تماس و فرم ثبت نام و داشبورد اختصاصی میباشد که به شما در راه اندازی وبسایت فوق العاده کمک میکند.
این قالب از نظر سئو و سرعت سایت بسیار بهینه میباشد که شما هیچ نگرانی نباید از سرعت سایت داشته باشید . اگر به دنبال این هستید که کاربران شما روی محتوای وبسایت شما تمرکز بیشتری داشته باشند بهتر است این قالب فوق العاده را امتحان کنید.

قالب شماره بیست و سه Peak

Peak

اگر به دنبال یک قالب عالی برای نمایش  و انتشار تصاویر خود که از سفر به دور دنیا گرفته اید هستید Peak را امتحان کنید. Peak یک قالب وردپرسی رایگان بهینه برای سئو و سرعت و همینطور با طراحی هوشمندانه که باعث تمرکز کاربر روی تصاویر میشود. این قالب مناسب برای سایت های فتوگرافی , گردشگری , انتشار تصاویر و… میباشد. این قالب دارای طرح های مختلفی برای صفحات اصلی سایت مانند صفحات 404 میباشد.  این قالب از گالری های بسیار جذابی تشکیل شده است که کاربر برای تماشای تصاویر شما مدت ها مشغول میشود!  این قالب دارای ویرایشگر زنده است که قطعا از ویرایش المان های وبسایتتان لذت خواهید برد.ویجت های متعدد از دیگر ویژگی هایی این قالب قدرمتند است. اگر در حافظه شما تصاویر بسیار با کیفیت و زیبایی دارید و به دنبال انتشار ان ها هستید این قالب را امتحان کنید.

قالب شماره بیست و چهار  El Greco

El Greco

داستان های ماجراجویانه ای که در سفر به دست اورده اید را با El Greco به اشتراک بگذارید. این قالب دارای چندین طرح مختلف , هدر بزرگ با منو های ناوبری , و یک اسلایدر است. این قالب از رنگ های مختلفی پشتیبانی میکند پس اگر سلیقه شما در انتخاب رنگ محدود است هیج نگرانی نداشته باشید. این قالب ویجت های متعددی دارد و یکی از ویجت های جذابی که دارد برای شبکه های اجتماعی است. بدین معنی که به راحتی میتوانید محتوای شبکه های اجتماعی را در وبسایتتان داشته باشید. این قالب از صفحه ساز  های قدرمتند وردپرس مانند ویژوال کامپوزر پشتیبانی میکند و به راحتی میتوانید المان های داخل وبسایتتان را ویرایش کنید. استفاده از اپشن های این قالب بسیار ساده است و برای مبتدیانی که تازه با وردپرس اشنا شده اند و میخواهند یک وبسایت وبلاگی داشته باشند El Greco پیشنهاد میشود. همچنین این قالب از نظر سئو و سرعت بارگذاری بسیار بهینه میباشد و میتوانید با استفاده از این قالب قله های گوگل را فتح کنید. 

امیدواریم این مقاله شمارا در پیداکردن قالب برای وبسایت سفری و یا گردشگری که میخواهید راه اندازی کنید , یاری کرده باشد. اگر از این مقاله خوشتان امد پیشنهاد میکنم برای حمایت از ما این مقاله را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید. موفق باشید.

Sample plugin to test LicenseBox is active, Thank you for purchasing.

توصیه میکنیم این مطالب را هم حتما بخوانیدتا کنون دیدگاهی ارسال نشده است،

1 دقیقه وقت دارید؟

با باشگاه وردپرس آشنا شوید
دیدن این ویدئو فقط یک دقیقه زمان شما را می گیرد

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

برای دانلود ماهنامه لطفا فرم زیر را تکمیل کنید
 
دانلود ماهنامه باشگاه وردپرس
close-link