10افزونه لینکدین در وردپرس

 باسلام

شبکه اجتماعی حرفه‌ای لینکدین هدفی ساده را در سر می‌پروراند: اتصال دادن حرفه‌ای‌های جهان با یکدیگر به منظور افزایش کارایی و موفقیت آنها.

در این مقاله 10 افزونه لینکدین وردپرس را برای شما معرفی خواهیم کرد.

WP LinkedIn

WP LinkedIn

WP LinkedIn به شما اجازه می دهد که اطلاعات پایه خود را در سایت وردپرسی نمایش دهید. با استفاده از اکستنشن پولی، از این افزونه می توان برای سایت های چندکاربره نیز استفاده کرد.

LinkedIn Master

12

LinkedIn Master به شما اجازه می دهد تا با استفاده از ابزارک ها، اطلاعات پروفایل لینکدین خود را در نوار کناری سایتتان به نمایش در بیاورید. البته شما به کدی که در سایت شبکه توسعه دهندگان لینکدین تولید می شود نیاز خواهید داشت. نسخه پولی این برنامه اطلاعات بیشتری از اطلاعات کاربری شما در لینکدین را به نمایش خواهد گذاشت.

LinkedIn Auto Publish

LinkedIn Auto Publish

همانطور که از اسم افزونه پیداست، با این افزونه مطالبی را که در وردپرس ارسال می کنید بصورت خودکار به لینکدین شما ارسال می شود. این افزونه به شما کمک می کند تا نوشته ها و محتوای خودتان را به شکل سفارشی منتشر کنید. از قبل می توانید برای افزونه تنظیم کنید که مطالب شما در چه حالتی و یا به چه شیوه ای منتشر شود. شما باید یک لینکدین اپ درست کنید تا یک client id و یک secret key دریافت نمایید. بعد از دریافت این اطلاعات شما لازم است وبسایتتان را تایید کنید تا به اطلاعات شما دست پیدا کند.بعد از تایید اطلاعات، افزونه مطالب شما را شامل تیتر مطلب، توضیحات کوتاه و تصویر ویژه یا اصلی به صورت خودکار ارسال خواهد کرد.

Atom LinkedIn

Atom LinkedIn

این افزونه ساده دارای ابزارک و کدهای کوتاه می باشد تا بتوانید دکمه ها و برچسب های لینکدین را در سایت وردپرسی خود نمایش دهید. با کشیدن و رها کردن به آسانی Atom Linkedin را به ناحیه ابزارک های خود بکشید و بعد از آن انتخاب کنید که چه می خواهید نمایش دهد. در حال حاضر افزونه، اطلاعات شرکت و شرکت، پروفایل و شغل های عضو را نمایش می دهد.

LinkedIn Login

LinkedIn Login

هماطور که از نام افزونه پیداست، این افزونه قابلیت ورود به وردپرس را توسط اکانت های لینکدین به کاربران می دهد.

RDP LinkedIn Login

RDP LinkedIn Login
این افزونه، ورودی با قابلیت های اضافی فراهم می کندو اجازه می دهد کاربران بتوانند ثبت نام کنند و از اکانت لینکدین خود استفاده کنند.

LinkedIn Company Updates

LinkedIn Company Updates

این افزونه اجازه می دهد تا شرکت هایی که پروفایل لینکدین خود را در وب سایت وردپرس به روز رسانی کردند نمایش داده شود. کاربران پیشرفته همچنین به روز رسانی ها را در فایل تم با php نمایش می دهند.

GD LinkedIn Badge

GD LinkedIn Badge

این افزونه همراه با ویجت است که شما می توانید به نوار کناری آن اضافه کنید و مشخصات لینک به صورت یک دکمه نمایش داده می شود.

Linkedin Connections to WP Users

Linkedin Connections to Wp Users

LinkedIn Connections to WP Users به شما این امکان را می دهد تا کانکشن های خود در لینکدین را وارد وردپرس کنید و آنها را تبدیل به اعضا نمایید. در واقع، شما می توانید اطلاعات ورود را به کاربران وارد شده ارسال نمایید.

Floating Social Bar

Floating Social Bar

اگر شما می خواهید دکمه اشتراک در لینکدین را در سایتتان نمایش دهید کافیست از بهترین راه حل یعنی Floating Social Bar استفاده نمایید. این افزونه منوی اشتراک شبکه اجتماعی را در بالا/پایین مطالب یا برگه های شما ایجاد می کند.

امیدوارم این مقاله شما را با افزونه های لینکدین وردپرسی آشنا کرده باشد. نظرات و انتقادات و پیشنهادات خودتان را برای ما ارسال کنید.ما هر روز با مقاله جدید وردپرسی در باشگاه وردپرس همراه شما خواهیم بود.

توصیه میکنیم این مطالب را هم حتما بخوانیدتا کنون دیدگاهی ارسال نشده است،

1 دقیقه وقت دارید؟

با باشگاه وردپرس آشنا شوید
دیدن این ویدئو فقط یک دقیقه زمان شما را می گیرد

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

برای دانلود ماهنامه لطفا فرم زیر را تکمیل کنید
 
دانلود ماهنامه باشگاه وردپرس
close-link