9 افزونه pdf در وردپرس

در این مقاله قصد داریم 9 افزونه PDF دروردپرس را به شما کاربران گرامی باشگاه وردپرس آموزش دهیم. 

افزونه ها یی که در ادامه به آموزش آنها می پردازیم به شما کمک می کنند بتوانید به راحتی به  جستجو ، پرش میان صفحات، چاپ و دانلود پی دی اف بپردازید؛ همچنین بعضی از این افزونه ها قابلیت استفاده از  لوگو و حتی واتر مارک کردن فایل های خروجی pdf را نیز برای شما ممکن می کنند.

 

1.افزونه PDF Viewer

pdfviewer

 

افزونه pdf از اسکریپت Mozilla’s PDF.js جهت ارائه اسناد PDF استفاده می کند. به کمک این افزونه شما می توانید فایل های پی دی اف را درون پست ها و یا صفحات وب سایت وردپرسی تان نمایش دهید. از امکانات این افزونه می توان به جستجو، پرش میان صفحات، چاپ و دانلود پی دی اف اشاره کرد.

2. افزونه WP Advanced PDF

2

این افزونه جالب به کاربران سایت شما این امکان را می دهد که محتوای موجود در نوشته های سایت شما را به صورت PDF دانلود کنند. البته شما در صفحه تنظیمات افزونه قادر خواهید بود که تعیین کنید همه کاربران امکان دانلود مطالب به صورت پی دی اف را داشته باشند، یا فقط کاربران عضو سایت؟ از دیگر امکانات جالب این افزونه، امکان استفاده از فونت، لوگو و حتی واتر مارک برای فایل های خروجی pdf است.

3.افزونه PDF & Print by BestWebSoft

3

این افزونه نسخه پی دی اف نوشته های وب سایت شما را تهیه کرده و قابلیت پرینت پست های شما نیز وجود دارد و می توانید قبل از ذخیره و حتی پرینت گرفتن استایل صفحات و پست هایی را که می خواهید ذخیره کنید را مشخص نمائید.

این پلاگین بخشی را برای دانلود PDF و پرینت اضافه می کند یکی از خوبی های این پلاگین این هست که علاوه بر مطالب و برگه ها از پست تایپ ها نیز پشتیبانی می کند.

4. PDF Image Generator

4

این افزونه قادر خواهد بود از فایل های پی دی اف پست ها کاور تهیه نماید. PDF Image Generator می تواند این کاور را بر اساس تصور صفحه اول pdf و یا تصویر شاخص، ایجاد نماید.البته نتوجه داشته باشید برای اجرای این افزونه، ImageMagick و GhostScript بر روی سرور شما باید نصب باشد. همچنین این افزونه در نسخه های ۴.۰ به بعد وردپرس عمل می کند.

5. افزونهPDF Thumbnails

5

مشابه افزونه قبل است با این تفاوت که فقط قادر خواهد بود تصویر بندانگشتی(thumbnail) برای فایل های PDF بسازد. البته این افزونه تصویر بند انگشتی را به صورت پیش فرض به فایل PDF لینک نمی کند وشما این کار را باید به صورت دستی انجام دهید.

6.افزونهDK PDF

6

یک پلاگین قدرتمند است.این پلاگین با استفاده از شورت کد کار می کند و به این صورت که برای هر مطلبی که بخواهید فایل پی دی اف آن را برای دانلود قرار دهید باید کد را در مطلب قرار دهید.

7. PDF Embedder

7

به کمک این افزونه قادر خواهید بود محتوای پست ها و صفحاتتان را به صورت PDF برای دانلود قرار دهید. از امکانات جالب این افزونه استفاده از شورت کدها هست که به کمک آن ها قادر خواهید بود تعیین کنید چه صفحاتی از فایل پی دی اف دانلود شوند و چه صفحاتی دانلود نشوند.

8. افزونهWordPress PDF Light Viewer Plugin

9

یک پلاگین ساده برای نمایش فایل های پی دی اف حجیم به صورت  درون متن که امکان زوم و تمام صفحه و بالا پایین رفتن را بهکاربر می دهد.

9. افزونه BSK PDF Manager

10

یک فایل منیجر برای مدیریت و دسته بندی فایل های پی دی اف هست که می تواند بهصورت لیست یا تکی امکان دانلود آن ها را به کاربراتون بدهد.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

Sample plugin to test LicenseBox is active, Thank you for purchasing.

توصیه میکنیم این مطالب را هم حتما بخوانیدتا کنون دیدگاهی ارسال نشده است،

1 دقیقه وقت دارید؟

با باشگاه وردپرس آشنا شوید
دیدن این ویدئو فقط یک دقیقه زمان شما را می گیرد

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید

تا این آموزش ارزشمند همین الان برایتان ایمیل شود
فیلم آموزشی را همین الان برایم ایمیل کن
close-link

برای دانلود ماهنامه لطفا فرم زیر را تکمیل کنید
 
دانلود ماهنامه باشگاه وردپرس
close-link